LEGO Friends Pop Star Müzik Turne Otobüsü 42619

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG42619
Barkod 5702017589398
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka LEGO

8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO Friends Pop Star Müzik Turne Otobüsü oyun setiyle (42619) rol yapma faaliyetlerine hayat verin. Sette inşa edilebilen bir otobüs, aksesuarlı sahne arkası alanı ve 4 LEGO Friends karakteri bulunur.

Çocuklar, sahne karakterini ortaya çıkarmak için aynayı kullanarak utangaç Paisley’nin nasıl süperstar Ley-La’ya dönüştüğünün hikayesini anlatır. Olly şarkıcının kostümünü hazırlarken ve Liann, en sevdiği yıldız Ley-La ile tanışmaya gelirken bir sürü arkadaşlık hikayesi hayal edebilirler. Otobüsün önü, yanı ve arkası açıldığında, kayıt alanı, klavye, gitar, yataklar ve banyonun olduğu sahne arkası alanı gibi iç detaylar ortaya çıkar. Çocuklar için bu yapım setinde imzalı fotoğraf, omuz vatkaları, ayakkabı, makyaj malzemesi ve cep telefonu gibi aksesuarlar bulunur.

Bu araç oyuncağı, rol yapma faaliyetlerini seven müzisyen çocuklar ya da müzikseverler için eğlenceli bir hediyedir. Ayrıca çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek için harika bir oyuncaktır.

Müzikal rol yapma faaliyetleri için turne otobüsü oyun seti

8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO® Friends Pop Star Müzik Turne Otobüsü seti, 4 mini bebek karakteri ve çok sayıda aksesuar içerir.

Paisley’i Ley-La’ya dönüştürün

Çocuklar, utangaç Paisley’nin nasıl süperstar şarkıcı Ley-La’ya dönüştüğünü göstermek için dönen aynayı kullanmadan önce oyuncak araç yapım setini birleştirirken eğlenebilir.

4 mini bebek ve aksesuar içeren sosyal duygusal oyuncak

Sette çocukların, şarkıcının dönüşümünü gösterebilmesi için ayrı ayrı Paisley ve Ley-La mini bebekleri dahil 4 LEGO® Friends karakteri bulunur.

Parça Sayısı: 845

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.