LEGO Friends Mars Uzay Üssü ve Roketi oyuncağıyla 42605

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG42605
Barkod 5702017589282
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka LEGO

Genç kaşifleri, 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO Friends Mars Uzay Üssü ve Roketi oyuncağıyla (42605) uzay hakkında bilgilerini artırmaya teşvik edin. Yapım setinde 3 mini bebek ve bir kedi figürü, ayrıca roket, keşif aracı, modüler araştırma üssü ve oyuncak bilim aksesuarları bulunur.

Çocuklar için bu yapım seti, bilim ve teknolojiyi seven minik uzay gezginleri için eğlenceli bir doğum günü hediyesidir. Çocuklar, roketi inşa ederken ve karakterleri araştırma üssüne taşırken Mars’ta yaşamı hayal edebilirler. Modüler tasarım sayesinde çocuklar, farklı kapsülleri yeniden düzenleyerek modeli kişiselleştirebilir. Kapsüller bilim, iletişim, yiyecek yetiştirme ve dinlenme için farklı alanlar içerir. Rol yapma faaliyetlerini teşvik etmek için keşif aracı, dron ve bilimsel aletler gibi çok sayıda oyuncak aksesuar bulunur.

Bu set, çocukların diğer uyumlu uzay temalı LEGO setlerine (ayrı satılır) bağlayarak daha da fazla uzay macerası yaşaması için özel bir uzay hava kilidi parçası içerir.

LEGO® Friends Mars Uzay Üssü ve Roketi

Bir roket, araştırma üssü ve keşif aracı içeren bu bilim ve teknoloji oyuncağı, uzayı seven 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için eğlenceli bir hediye fikridir.

İnşa edilebilen uzay keşif oyuncakları

Çocuklar roketi, keşif aracını ve farklı kapsülleriyle Mars araştırma üssünü birleştirerek kızıl gezegeni keşfettiklerini hayal ederken rol yapma eğlencesine hazırlanabilir.

3 mini bebek ve kedi

Bu çocuk oyuncak seti, büyüyüp astronot olan klasik LEGO® Friends karakterleri Olivia ve Julian’ı, görev komutanı Aveline ve uzay kedisi figürünü içerir.

Parça Sayısı: 981

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.