LEGO Friends Heartlake City Müzik Yarışması 42616

₺1.999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG42616
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017589367

Yetenek yarışmalarını seven çocuklar, 7 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO Friends Heartlake City Müzik Yarışması oyun setiyle (42616) konser verebilir. Sette sahne arkası olan oyuncak bir müzik sahnesi, jüri masası, 4 mini bebek ve çok sayıda aksesuar bulunur.

Bu çocuk oyuncak seti, saatlerce eğlenceli rol yapma faaliyetleri sunar. Çocuklar, farklı müzisyenleri kullanarak konser verebilir. Şarkıcı Ley-La, ayrıca kendi sahnelerinde performans sergilerken iki figürü hareket ettirmek için özel dönen dişli fonksiyonları olan bir klavyeci ve bir davulcu var. Çocuklar, Ley-La’yı dönen platforma yerleştirip görkemli bir giriş yaptırarak dramatik anlar yaratabilir. Yarışmacılar sahne arkasında dinlenirken hikaye anlatımı devam eder. Sonra Andrea jüri masasındaki düğmeleri kullanarak kazananı seçtiğinde, çocuklar büyük finali gerçekleştirebilir.

Bu rol yapma faaliyeti oyuncağı, çocuklar için eğlenceli bir müzik temalı hediyedir ve aynı zamanda sosyal ve duygusal gelişimi destekleyen harika bir yapım oyuncağıdır.

Müzik yarışması düzenleyin

LEGO® Friends Heartlake City Müzik Yarışması, içindeki 4 karakter, bir sahne ve çok sayıda aksesuarla 7 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için eğlenceli bir hediyedir.

3 müzisyen ve dönme fonksiyonları

Çocuklar, şarkıcı ortaya çıkarma fonksiyonunu ve klavyeciyle davulcuyu hareket ettiren özel dişlileri kullanarak karakterlere performans sergiletirken sınırsız hikayeler yaratabilir.

4 LEGO® Friends karakteri

Artık büyüyüp yetenek yarışması jürisi olarak karşımıza çıkan klasik Friends karakteri Andrea, ayrıca şarkıcı Ley-La, davulcu Nabil ve klavyeci Alexander karakterlerini içerir.

Parça Sayısı: 669

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.