LEGO Friends Deniz Kurtarma Teknesi 41734

₺2.599,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG41734
Marka LEGO
Karakter Friends
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017415192

Doğaya değer veren çocuklar, 7 yaş ve üzeri çocuklar için bu LEGO® Friends Deniz Kurtarma Teknesi oyuncak yapım setiyle okyanus hayatını daha yakından tanıyabilir.

Bu set, aynı zamanda laboratuvar olan, inşa edilebilen bir katamaran ve küçük bir denizaltı oyuncağına sahiptir. Çocuklar, tekneyi çöplerin üzerinden geçirerek ağlarla çöp toplayıp geri dönüşüme götürürken deniz kurtarma hikayelerini canlandırabilir. Nova ve Aliya, pek ortak yönleri olmadığını düşünüyordu ama bu görevi birlikte yerine getirirken daha yakın arkadaş oluyorlar.

Eğlenceyi artırın

Çocuklar, LEGO Builder uygulamasıyla kolay ve sezgisel bir yapım macerasının keyfini çıkarabilir. Burada modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir, döndürebilir, setleri kaydedebilir ve ilerlemelerini takip edebilirler. Bu set, daha da fazla okyanus kurtarma macerası için 41736 ve 41752 LEGO Friends setleriyle birleştirilebilir (ayrı satılır).

Heartlake City’nin yeni kuşağı ile tanışın

Çeşitli karakterleriyle yeni LEGO Friends dünyasını keşfederken çocukları, ilgi alanlarını geliştirmeye teşvik edin.

Doğayı seven çocuklar, bu eğlenceli LEGO® Friends Deniz Kurtarma Teknesi setiyle (41734) Heartlake City kıyılarını temizlediklerini hayal edebilirler.

 LEGO® Friends karakterleri Aliya ve Nova, ayrıca teknenin kaptanı Gunnar ve arkadaşı Marco dahildir.

Rol yapma faaliyetleri için aksesuarlar 

Çöp toplamak için bir ağ ve sopa, tüm karakterler için can yelekleri, farklı türde çöpler, su örnekleri, güneş kremi, kahve makinesi, şırınga ve mikroskop içerir.

Hikayeyi canlandırın

Çocuklar okyanustan çöp toplama, geri dönüşüm için çöpleri farklı kutulara ayırma, su kalitesini analiz etme gibi farklı aktiviteleri keşfedebilir.

Bu LEGO® Friends seti, bir Deniz Kurtarma Teknesi inşa etmekten ve kendi okyanus maceralarını yaşamaktan hoşlanacak 7 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye fikridir.

Küçük model severlere uygun boyutta

LEGO® Friends Deniz Kurtarma Teknesi oyuncağının yüksekliği 20 cm, uzunluğu 33 cm, genişliği 18 cm’dir.

Model severlerin yeni beceriler kazanırken modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabileceği ve döndürebileceği, ilerlemelerini takip edebileceği ve setleri kaydedebileceği LEGO® Builder uygulamasındaki sezgisel talimatları keşfedin.

Ocak 2023’te genişleyen LEGO® Friends evrenine, daha fazla rol yapma macerasına ilham vermek için yeni karakterler ve yeni mekanlar eklendi.

Parça Sayısı: 717
Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.