LEGO Friends Çiftlik Hayvanı Veteriner Kliniği 42632

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG42632
Barkod 5702017588834
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız
Marka LEGO

LEGO® Friends Çiftlik Hayvanı Veteriner Kliniği (42632) oyuncak setiyle 4 yaş ve üzeri çocukları, hayvanlara şefkat göstermeye teşvik edin. 

Bu set, çocuklara model yapmayı öğretir ve yaratıcı oyunları teşvik etmek için inşa edilebilen bir veteriner kliniği, 2 mini bebek, 3 hayvan figürü ve veteriner aksesuarları içerir.

Bu veteriner oyuncak yapım seti, doktorculuk oynamayı seven çocuklar için harika bir hediye fikridir. Autumn, veteriner Gabriela’nın yeni keçi yavrusuna bakmasına yardım ederken çocuklar kendi arkadaşlık hikayelerini oluşturabilir. Hayvanları römorkta taşıyabilir, sonra masa, tartı, bilgisayar ve ışığı kullanarak onları muayene edebilirler. Ardından Autumn’un hayvanlara banyo yaptırıp lezzetli bir atıştırmalık vermesine yardım edebilirler.

Çocuklar için LEGO 4+ yapım oyuncakları, çocukların yapım macerasına başlamalarına yardımcı daha büyük parçalar olan faydalı hızlı başlangıç parçaları içerir. LEGO Builder uygulamasıyla çocuğunuza kolay ve sezgisel bir yapı macerası verin. Burada modelleri 3 boyutlu yakınlaştırıp döndürebilir, setleri kaydedebilir ve ilerlemelerini takip edebilirler.

LEGO® Friends Çiftlik Hayvanları Veteriner Kliniği oyuncağı 

Sette hayvanlara bakmayı seven 4 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için 2 mini bebek, 3 hayvan figürü ve çok sayıda hayali oyun aksesuarı bulunur.

Küçük model severler için yapıldı 

Model yapmayı öğrenen çocuklar, bu yapım setiyle Autumn ve Gabriela’nın yeni doğum yapan keçiye bakmasına yardım ederken harika bir başlangıç yapabilir.

Keçileri römorkta taşıyın 

Bu setteki inşa edilebilen römorkla çocuklar, yeni anne ve yavrusunu giriş kemerinden veteriner kliniğine götürme hikayesini canlandırabilir.

2 mini bebek ve 3 hayvan figürü 

Sette bulunan LEGO® Friends Autumn ve Gabriela, ayrıca yavrulu bir keçi ve tavşan figürüyle yaratıcı oyunlar hemen başlar.

Çok sayıda aksesuar

Bu set, veteriner aksesuarları, kiraz, çilek, arı, kurabiye, havuç, fincan ve şampuan şişesi gibi oyuncak aksesuarlar içerir.

Çocuklar için hediye fikri 

Kız ve erkek çocuklar için bu LEGO® Friends seti, çiftlik hayvanlarını seven çocuklar için eğlenceli bir rol yapma faaliyeti oyuncağıdır.

Daha fazla eğlenceli rol yapma oyuncağı 

Yaratıcı hikayelere ilham vermek için genç model severlere yönelik daha fazla LEGO® Friends oyun setini (ayrı satılır) keşfedin.

Parça Sayısı: 161


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.