LEGO Friends Canlı Yayın Aracı 41749

%17
₺899,99 ₺749,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG41749
Rozet Webe Özel İndirim
Marka LEGO
Karakter Friends
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017415321

Rol yapma faaliyetlerini ve vahşi doğayı seven çocuklar, 6 yaş ve üzeri için bu LEGO® Friends Canlı Yayın Aracı (41749) setinden bol bol ilham alacak.

Çalışkan Aliya, toplum merkezi için en son haberleri vermeye kararlı. Aracın içinde ekranlar, ışıklar, kameralar, mikrofonlar, not defteri ve kalem dahil Aliya’nın haber yayını hazırlayıp paylaşmak için ihtiyacı olan her şey var.

Çocuklar, oduncu ağacı kesmeye geldiğinde gelişen hikayeyi anlatabilir. Haberi çektikten sonra çocuklar Aliya’yı aracın içindeki kontrol odasına götürerek montaj yapıp yayınlayabilir. Sette 2 mini bebek, 1 mikro bebek ve çok sayıda aksesuar bulunur.

Eğlenceyi artırın

Çocuklar, LEGO Builder uygulamasıyla kolay ve sezgisel bir yapım macerasının keyfini çıkarabilir. Burada modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir, döndürebilir, setleri kaydedebilir ve ilerlemelerini takip edebilirler.

Heartlake City’nin yeni kuşağı ile tanışın

Çeşitli karakterleriyle yeni LEGO Friends dünyasını keşfederken çocukları, ilgi alanlarını geliştirmeye teşvik edin.

Doğayı korumaya önem veren çocuklar, bu LEGO® Friends Canlı Yayın Aracı oyuncağıyla (41749) saatlerce oynayarak eğlenebilir.

3 karakter ve aksesuar

Bu set, LEGO® Friends karakterleri Aliya, oduncu Peter ve ağacın kesilmesini protesto eden Darrel ile birlikte gelir.

Haber çekimi ve sunumu – Çocuklar; telsiz, mikrofon, yumurtasıyla baykuş, pankart ve motorlu testere gibi aksesuarlarla sınırsız haber hikayesi yapabilir

Hikayeyi canlandırın

Çocuklar, defalarca haber çekimi yapmanın keyfini çıkarabilir. Ağaç dalı kesilerek yumurta yuvadan düşürülebilir, bu sırada uzatılabilen kamera olay anını yakalar.

Gezgin muhabirler ve doğa severler için hediye

Bu LEGO® Friends seti, yerel haberleri çekip yayınlamayı sevecek 6 yaş ve üzeri çocuklar için güzel bir hediye fikridir.

LEGO® Friends Canlı Yayın Aracı’nın yüksekliği 10 cm, uzunluğu 14 cm, genişliği 8 cm’dir.

Model severlerin yeni beceriler kazanırken modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabileceği ve döndürebileceği, ilerlemelerini takip edebileceği ve setleri kaydedebileceği LEGO® Builder uygulamasındaki sezgisel talimatları keşfedin.

Ocak 2023’te genişleyen LEGO® Friends evrenine, daha fazla rol yapma macerasına ilham vermek için yeni karakterler ve yeni mekanlar eklendi.

Parça Sayısı: 446

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.