LEGO Duplo Yeşil Yapım Plakası 10980

₺469,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10980
Marka LEGO
Karakter DUPLO
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017194882

38 cm kare büyüklüğündeki LEGO® DUPLO® Yeşil Yapım Plakası (10980), 18 ay ve üzeri çocukların harika eserlerini yapmaları, oynamaları ve sergilemeleri için ideal bir zemin sağlar.

Okul öncesi becerilerini geliştirin

Bu 24x24 çıkıntılı yeşil taban plakası, küçük model tasarımcıları için ideal başlangıç yeridir. Yana yattığında (hatta baş aşağı) bile yapım parçalarını sıkıca tutarak, çimenli bahçelerden egzotik ormanlara, sarp dağlardan havalı, yeşil, uçan makinelere kadar yaratıcı oyun olasılıklarıyla dolu sınırsız bir dünyanın kapılarını açar. Bu sağlam taban plakası, model yapımı bittiğinde çocukların eserlerini bozmadan taşımanın ve sergilemenin bir yolunu sağlar.

Küçük çocuklar için oyunla öğrenme

LEGO DUPLO oyuncakları açık uçlu eğlence, kendini ifade ve öz güveni küçük çocukların ellerine verirken, anne babalar da değerli gelişimsel aşamaları onlarla paylaşabilir.

Küçük model severler için sağlam bir başlangıç

Bu 24x24 çıkıntılı LEGO® DUPLO® Yeşil Yapım Plakası (10980), okul öncesi yaştaki çocuklara yaratıcı modellerini yapmaları için sağlam yeşil bir zemin sağlar.

Kullanışlı ve dayanıklı

Klasik yeşil renkte bu sağlam kare zemin, mükemmel dizilmiş yüzlerce çıkıntısıyla küçük model severlerin tüm LEGO® DUPLO® yapım oyuncaklarını sıkıca kavrar.

Bir dahaki sefere ne yapacaklar?  

Yapım parçalarını her açıda (hatta baş aşağı!) sıkıca tutan ama kolayca çıkarılmalarına izin veren bir yapım tabanıyla çocukları yaratıcı olasılıklar dünyasına götürün.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için hediye

Bu uygulamalı oyun setini, 18 ay ve üzeri küçük çocuklara doğum günü veya sıradan bir gün hediyesi olarak verin.

Yaratıcı modellerin şekillenmesini izleyin!

LEGO® DUPLO® Yeşil Yapım Plakası, 38 cm kare alanıyla yaratıcı modelleri yapmak, taşımak ve sergilemek için idealdir.

Parça Sayısı: 1

Kutu Ölçüleri: 38,5 x 43,5 x 0,6 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 500 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 500TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 39.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.