LEGO Duplo Kasabası İnşa Edilebilen Duygulu İnsanlar 10423

₺1.749,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10423
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 5702017583785

LEGO® DUPLO® Kasabası İnşa Edilebilen Duygulu İnsanlar (10423) ile 3 yaş ve üzeri küçük çocukların oyun saatlerini doldurun.

Meraklı minikler, insanların her şekil ve boyutta olabileceğini fark eder ve bu arkadaşlık oyuncağı, hepimiz farklı görünsek de hepimizin arkadaş olabileceğini anlamalarını sağlar.

Bu kişiselleştirilebilir oyuncak, 5 inşa edilebilen karakter yapmak için 5 peruk ve 1 tekerlekli taban dahil 71 yapım parçası içerir. Küçük çocuklar oyuncak gövdeleri, bacakları, yüzleri ve saçları karıştırarak sınırsız sayıda sevimli karakter oluştururken hayal güçleri uçuşa geçer.

10 farklı yüz ile çocuklar, karakterlerinin duygularını ifade edebilir ve bu ifadelerin ne anlama geldiğini anlatabilir. Bu set, ayrıca yetişkinlerin küçük çocuklarla herkesin nasıl farklı olduğunu konuşması için harika bir sohbet başlatıcıdır!

Bu yapım oyuncağı, minik parmakların keşfetmesi için ilginç şekillerde renkli yapım parçaları içerir ve açık uçlu yaratıcılığı küçük çocukların ellerine verir.

Sosyal ve duygusal öğrenme için kişiselleştirilebilir oyuncak – LEGO® DUPLO® Kasabası İnşa Edilebilen Duygulu İnsanlar, 3 yaş ve üzeri çocukların insanların nasıl göründüğünü ve hissettiğini keşfetmelerini ve kendi duygularını tanımalarını sağlar

Sınırsız oyun için yap-boz oyuncak 

 Saatlerce karıştır-yakıştır arkadaşlık eğlencesi için 5 inşa edilebilen karakter, 5 oyuncak peruk ve 10 yüz dahil 71 yapım parçası içerir.

Kullanışlı aktivite seti 

Küçük çocuklar 5 oyuncak insanı inşa ederken; boylarına, ne renk kıyafet giyeceklerine ve yüz ifadelerine karar verirken kendi duygularını tanır ve yaratıcılıkları gelişir.

Okul öncesi çağdaki çocuklar için yaratıcı özgürlük 

 3 yaş ve üzeri çocuklar, karakterlerini istedikleri görünümde yapabilirler ve tekerlekli taban sayesinde ayak yerine tekerlek bile takabilirler.

Yaratıcı LEGO® hediyesi fikri 

Bu sosyal ve duygusal eğitici seti, kişiselleştirilebilir oyuncakları ve açık uçlu yaratıcı oyunları seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü hediyesi fikridir.

Güvenli bir oyun deneyimi 

 Bu LEGO® DUPLO® setindeki yapım parçaları, katı çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Oyunla öğrenme 

LEGO® DUPLO® oyuncakları, okul öncesi çağdaki çocukların kendini ifade ve küçük kas becerilerini geliştirmek için dikkatlice tasarlanmıştır.

Parça Sayısı: 71


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.