LEGO DUPLO Kasabası Alfabe Kamyonu 10421

₺1.199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10421
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017567464

Okul öncesi çağdaki çocuklar için LEGO DUPLO Kasabası Alfabe Kamyonu (10421) yapım oyuncağıyla miniklere harfleri öğretin.

Bu yaratıcı alfabe oyuncağı, eğlendirirken öğretir. Küçük çocuklar römorku oyuncak kamyona takarak 2 LEGO DUPLO figürünün yapım parçalarını yükleyip indirmesine yardım ederken harfleri tanımaya başlar, renkleri öğrenir, dil becerileri ve küçük kas becerileri gelişir.

LEGO DUPLO ABC kitabı ve anne babalarla birlikte eğlenceli alfabe şarkıları için teyp şeklinde bir parça gibi yaratıcı aksesuarlar içerir. Bu eğitici oyuncak, küçük çocuklar oyuncak kamyonlarına binip yeni maceralara atılırken yaratıcı hikayeler icat etmeye teşvik eder!

Açık uçlu oyunları, kendini ifade etmeyi ve öğrenmeyi küçük çocukların ellerine veren LEGO DUPLO yapım oyuncaklarıyla onlara harika bir başlangıç verin

Küçük çocuklara alfabeyi öğreten yapım oyuncağı

2 yaş ve üzeri için eğlenceli alfabe öğrenimiyle dolu oyun saatleri için LEGO® DUPLO® Kasabası Alfabe Kamyonu’na binin.

Okul öncesi çağdaki çocuklar için yapım oyuncakları

Römorku ayrılabilen, sürülebilen bir kamyon, 2 LEGO® DUPLO® figürü ve 26 adet harfli yapım parçası içerir.

Yaratıcı eğlence için yap-boz oyuncak

Küçük çocuklar, yapım parçalarını renklerine göre gruplandırır, harfleri kamyona bindirerek kendi sözcüklerini oluşturur, sonra kamyonu sürer.

Parça Sayısı: 36

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.