LEGO Duplo Organik Manav 10983

%34
₺879,99 ₺579,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10983
Marka LEGO
Karakter DUPLO
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017416977
Rozet Webe Özel İndirim

LEGO® DUPLO® İlk Organik Manav (10983) oyuncağıyla küçük çocukları alışveriş oyunuyla tanıştırın.

Bu sevimli çiftçi manavı, çocukların yiyecekleri terazide tartarken, farklı değerlerdeki oyuncak paralarla ödeme yaparken ve yiyeceklerini güzel bir bez torba içinde eve götürürken gerçek dünyayı canlandırmalarına olanak tanır.

Eğlenceye odaklanan eğitici oyuncaklar Çocuklar oyuncak turp, çilek, limon ve karpuzu üst üste dizerken dengeyi öğrenir.

Tüm LEGO DUPLO setleri, kendini ifade becerisini geliştirmek için tasarlanmıştır; bu oyunda her bir yiyecek, yaratıcı oyuna hayat vermek için farklı bir yüz ifadesine sahiptir!

Küçük çocuklar için eğitici fiziksel oyuncaklar LEGO DUPLO oyuncakları, okul öncesi yaştaki çocuklara açık uçlu eğlence, kendini ifade etme ve eğlenerek öğrenme imkanları sağlar.

Bu set, meyve ve sebze satan manavı veya müşteriyi canlandırırken küçük çocuklar ve yetişkinler arasında etkileşimli oyunu teşvik eder.

DUPLO oyun setleri, anne-babaların ve küçük çocukların birlikte modeller inşa ederken ve oynarken değerli gelişimsel aşamaları paylaşmalarına olanak tanır.

Küçük çocuklar için çiftçi oyuncağı

LEGO® DUPLO® İlk Organik Manav (10983) oyuncağıyla 18 ay ve üzeri küçük model severleri, eğlenceli alışveriş oyunuyla tanıştırın.

Bolca oyun için özelliklerle doludur

Hepsi farklı yüz ifadelerine sahip bir oyuncak karpuz, limon, turp ve çilek içerir; ayrıca ürün tartıları, 3 madeni para ve bir bez torba bulunur.

Küçük öğrenciler için yaratıcı oyunlar

Küçük çocuklar yiyecekleri terazilerle tartar, oyuncak madeni paralarla ödeme yapar ve ardından aldıkları ürünleri bir bez torba içinde eve götürürler.

18 ay ve üzeri çocuklara yönelik bir hediye

Küçük çocuklarıyla değerli gelişim aşamalarını paylaşmak isteyen anne-babalar, bu eğitici oyuncağı alışverişi seven çocuklara hediye edebilir.

Boyutlar

Pazar tezgahının yüksekliği 20 cm, genişliği 15 cm ve derinliği 15 cm’dir. Terazinin yüksekliği 16 cm, genişliği 19 cm ve derinliği 6 cm’dir.

Parça Sayısı: 40 

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.