LEGO Duplo İlk Büyüyen Havucum 10981

₺279,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10981
Marka LEGO
Karakter DUPLO
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş
Barkod 5702017416151

Küçük çocuklar, eğitici LEGO® Duplo  İlk Büyüyen Havucum (10981) oyuncağıyla sağlıklı beslenmeyi ve bitkilerin nasıl büyüdüğünü öğrenirken çok eğlenecek.

Bu renkli set, havucun bakımını yaparken ve yapım parçalarını üst üste ekleyip büyütürken 18 ay ve üzeri çocukları, kendi kendine yeten yaşamla tanıştırmak için tasarlanmıştır.

Bitkiye büyümesi için gereken şeyleri vermeleri için güneş ve yağmur bulutu parçalarıyla havanın kontrolünü okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verin.

Bitkinin büyümek için yardıma ihtiyacı olursa çocuklar sulama kabıyla onu sulayabilir.

Havucun yüzündeki şaşkın ifadeye bakılırsa su soğuk olmalı! Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren eğitici oyuncaklar Tüm LEGO Duplo oyuncakları, yaratıcı oyunları teşvik etmek ve miniklerin erken becerilerini geliştirmek için eğlenceli hikayeler, canlı renkler, ilgi çekici karakterler ve çok sayıda detayla uzman bir şekilde tasarlanmıştır.

Yığınla eğlence

LEGO® DUPLO® İlk Büyüyen Havucum (10981) oyuncağı, 18 ay ve üzeri küçük çocuklara sürdürülebilir yaşamı ve bitkilerin nasıl büyüdüğünü öğretirken, üst üste dizme becerilerini mükemmelleştirir.

Ekstra parçalar, yaratıcı oyunlara ilham verir

Bu kendi yiyeceğini yetiştirme oyuncak seti, yapraklı tepesi dahil 4 havuç dilimi parçası, ayrıca saksı, sulama kabı, güneş ve yağmur bulutu parçalarıyla birlikte gelir.

Kontrol çocuklarda 

Küçük çocuklar, yapım parçalarını üst üste dizerek, hava durumunu seçerek ve havucu sulama kabıyla sulayarak büyütür.

Bu uygulamalı seti, 18 ay ve üzeri küçük çocuklara her zaman bir ödül veya doğum günü hediyesi olarak verebilir, onları yiyecek yetiştirme ve sürdürülebilir yaşam konularıyla tanıştırabilirsiniz.

Dizildiğinde boyutu Tam dizildiğinde oyuncak havucun yüksekliği 22 cm, genişliği 8 cm, derinliği 8 cm’dir.

Büyüyen hayal güçleri 

Meyve Sebze Traktörü (10982), Organik Manav (10983) ve Organik Bahçe (10984) oyuncaklarıyla miniğinizin organik yiyecek eğlencesini genişletin.

Birlikte yapın ve oynayın – LEGO® DUPLO® oyun setleri, anne babaları ve bakıcılarıyla modeller yapıp oynarken okul öncesi yaştaki çocukların ince motor ve kendini ifade becerilerini geliştirir

Tutarlı kalite 

LEGO® DUPLO® oyun setleri, 1969’dan beri katı sektör standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir.

Parça Sayısı: 11
Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.