LEGO Duplo İlk Büyük Duygularım 10415

%10
₺879,99 ₺789,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10415
Rozet Webe Özel İndirim
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017583259

LEGO® DUPLO® İlk Büyük Duygularım (10415) bilişsel eğitici oyuncakla küçük çocukların duygusal tepkilerini keşfetmelerini sağlayın. Her biri 2 yüz ifadesine sahip 4 farklı karakterle okul öncesi yaştaki çocuklar, duygularını ifade etmek için oyuncak yüzleri değiştirebilir.

Meraklı minikler, insanların farklı şekil ve boyutlarda olabildiğini fark eder ve bu kapsayıcı oyuncak, insanların nasıl birbirlerinden farklı görünebildiklerini keşfetmelerini sağlar. Küçük çocuklar, renkli yapım parçalarını üst üste dizip figürleri inşa ederken yaratıcılıkları ve küçük kas becerileri gelişir. Oyuncak karakterin saçını ve giysilerini aynı renkteki yapım parçalarıyla yapmayı seçerken ya da figürleri zıt renklerle yeniden inşa ederken renkleri eşleştirmeyi öğrenirler.

Bu LEGO DUPLO oyuncağı, minik parmakların keşfetmesi için ilginç şekillerde yapım parçaları içerir ve açık uçlu yaratıcılığı küçük çocukların ellerine verir.

Küçük çocuklar için duygu eğitimi oyuncağı – LEGO® DUPLO® İlk Büyük Duygularım seti, 18 ay ve üzeri okul öncesi yaştaki çocukların farklı duygu durumlarını anlamalarını sağlamak için yüz ifadeli 4 karakter içerir.

Yap boz oyuncak 

Üst üste dizilebilen oyuncakta 8 yüz ifadesi ve 4 peruk olmak üzere 23 yapım parçası bulunur, böylece sınırsız kombinasyonlarla oyun zamanı hep ilginç kalır.

Yaratıcı ve eğitici oyuncaklar 

Renkli yapım parçalarını üst üste dizen küçük çocuklar, karakterlere aynı ya da zıt renkte peruk taktıktan sonra ifadeli yapım parçalarıyla LEGO® DUPLO® insanların duygularını seçer.

Küçük kas becerilerini geliştirir 

Karakter oyuncakları, meraklı minik parmakların keşfederken eğleneceği ilginç şekillerde renkli peruklar içerir.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için hediye fikri 

Uslu bir ufaklığı ödüllendirmek için bir oyuncak mı arıyorsunuz? Onu bu eğlenceli doğum günü, yılbaşı ya da sıradan gün hediyesiyle ödüllendirin.

Okul öncesi oyuncağı 

 Bu LEGO® DUPLO® arkadaşlık setinin yapım parçaları, katı çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için sosyal ve duygusal rol yapma oyuncakları 

LEGO® DUPLO® oyun setleri, çocukları açık uçlu oyunlarla öğrenmeyle tanıştıran kapsayıcı karakterler ve tanıdık sahnelerle doludur.

Parça Sayısı: 23


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.