LEGO DUPLO Günlük Rutinlerim: Yemek ve Uyku Zamanı 10414

%20
₺879,99 ₺699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10414
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017583242
Rozet Webe Özel İndirim

LEGO DUPLO İlk Günlük Rutinlerim: Yemek ve Uyku Zamanı (10414) oyuncağıyla küçük çocukların duygularını keşfetmelerine yardımcı olun. 18 ay ve üzeri okul öncesi yaştaki çocuklara yönelik bu eğlenceli ve uygulamalı oyuncak, 4 tanıdık hayvan figürü içerir.

Minikler için yemek ve yatma zamanları duygusal olabilir ama bu erken eğitim oyuncağı, küçük çocukların bu aktiviteler sırasında duygularını ifade etmelerine olanak tanır. Sette birer yetişkin ve birer yavrudan oluşan 2 sevimli hayvan ailesibulunur. Bir tarafı mutlu, diğer tarafı üzgün iki ayrı yüz ifadesine sahip yavru kedi ve ayı figürleri, henüz konuşamayan küçük çocukların duygularını göstermelerini kolaylaştırır.

LEGO DUPLO setleri, oyunla öğrenmenin harika bir yoludur. Eğlencelive interaktif rol yapma faaliyetleri arasında anne babalar, oyuncak figürleri kullanarak küçük çocuklara rutinlerin önemini açıklayabilir. Çocuklar, renkli yapım parçalarını birleştirerek 2 oyuncak evi inşa ederken küçük kas becerileri gelişir. Yapımı kolaylaştırmak için her rutin ayrı renktedir.

Sosyal ve duygusal öğrenme için okul öncesi oyuncağı

LEGO® DUPLO® İlk Günlük Rutinlerim: Yemek ve Uyku Zamanı yapım seti, 18 ay ve üzeri çocuklara önemli günlük aktiviteleri öğretir.

Küçük çocuklar için tekrar tekrar inşa edilebilen oyuncak

Okul öncesi yaştaki çocukların duygularını anlamalarını sağlayacak en iyi oyuncağı arıyorsanız 4 hayvan ailesi figürü içeren bu ilgi çekici oyun setine göz atın.

İnteraktif oyunlar için erken öğrenme oyuncağı

Küçük çocuklar ve anne babalar günlük rutinleri canlandırır, duyguları hakkında konuşur ve canlı renklerde evleri tekrar tekrar inşa eder.

Parça Sayısı: 28

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.