LEGO DUPLO Günlük Rutinlerim: Banyo Zamanı 10413

%14
₺279,99 ₺239,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10413
Marka LEGO
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş
Barkod 5702017583235
Rozet Webe Özel İndirim

18 ay ve üzeri okul öncesi yaştaki çocukların, LEGO DUPLO İlk Günlük Rutinlerim: Banyo Zamanı (10413) eğitici oyuncağıyla yıkanma konusundaki duygularını anlamalarına yardımcı olun. Bu hayvan oyun setinde bir ebeveyn ve bir yavru olmak üzere 2 oyuncak fil, banyo, duş ve tuvalet bulunur. Anne babalar ve okul öncesi yaştaki çocuklar, banyoda yeni LEGO® DUPLO® hayvan arkadaşlarına katılarak yavru fili temizleme oyunlarının keyfini çıkarırken bir yandan da yıkanma rutinlerinin önemini keşfeder.

Bu sosyal ve duygusal gelişim oyuncağı, küçük çocukların yıkanma rutinleriyle ilgili duygularını göstermelerine yardımcı olmak için mutlu veya üzgün bir yüz ifadesi takınan bir yavru fil içerir. Bu banyo zamanı oyun seti, ayrıca miniklerle tuvalet eğitimi konusunu eğlenceli bir şekilde konuşmanın harika bir yoludur.

LEGO DUPLO eğitici okul öncesi oyuncakları, çocukların oyun yoluyla öğrenmelerini sağlar, öz farkındalıklarını geliştirir ve duygularını tanıyıp keşfetmelerine yardımcı olur.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için banyo oyuncağı

18 ay ve üzeri küçük çocuklara, eğitici LEGO® DUPLO® İlk Günlük Rutinlerim: Banyo Zamanı oyuncağıyla sağlıklı yıkanma rutinlerini öğretin.

Eğitici küçük çocuk oyuncağı

Eğlenceli banyo zamanı rutinlerini canlandırmak için 2 oyuncak fil, ayrıca dayanıklı LEGO® DUPLO® yapım parçalarıyla inşa edilen tuvalet, banyo ve duş içerir.

Sosyal ve duygusal gelişim oyuncağı

Yavru fil figürü, üzgün ve mutlu yüz ifadelerine sahiptir; böylece küçük çocuklar yeni hayvan arkadaşlarıyla banyo zamanı konusundaki duygularını gösterebilir.

Parça Sayısı: 15

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.