LEGO Duplo Kasabası Geri Dönüşüm Kamyonu 10987

%17
₺579,99 ₺479,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10987
Marka LEGO
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017416236
Rozet Webe Özel İndirim

LEGO® DUPLO® Kasabası Geri Dönüşüm Kamyonu (10987) oyuncağıyla 2 yaş ve üzeri çocukların kasabayı temizlemelerine yardım edin.

Bu gerçekçi çöp kamyonu oyuncağı, meraklı genç zihinlerin içinde yaşadıkları dünyayı canlandırarak geri dönüşüm yapmayı, çöpleri doğru kutulara ayırmayı ve çöpü kamyona atmayı öğrenmelerine olanak tanır.

Oyun saatlerine renk katacak eğitici oyuncaklar

Çöp ayırma eğlencesi sırasında çocuklar, hangi çöpün aynı renkteki kutuya ait olduğunu bularak renkleri tanır. Minik parmaklar çöp toplarken kutuların menteşeli kapaklarını açıp kapattıkça küçük kas becerileri gelişir.

Okul öncesi yaştaki çocuklar, kamyonu sürüp çöp sahasına ulaştıklarında yükünü boşaltmaya bayılacak.

Gerçek dünyanın canlandırması

Bu uygulamalı oyuncak, kayıp bir yavru köpekle arkadaş olan ve onu kamyona bindiren sıradan bir kahramanın gerçek hayattaki hikayelerini canlandırırken, çocukların küçük kas becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Çevre dostu öğrenme için eğitici oyuncak

LEGO® DUPLO® Kasabası Geri Dönüşüm Kamyonu (10987) oyuncağı, yaşadıkları dünyayı canlandırarak eğlenirken küçük çocuklara çöpleri ayırmayı öğretir.

Özelliklerle dolu küçük çocuk oyuncağı 

Devirme fonksiyonlu, sürülebilen oyuncak bir çöp kamyonu, geri dönüşümleri ayırmak için 3 adet renkli kutu, temizlik işçisi, oyuncak yavru köpek figürü ve bir süpürge içerir.

Çocuklar, geri dönüşümü ayıran yoğun bir temizlik işçisi olduklarını hayal ederken küçük kas becerileri gelişir ve renkleri öğrenirler.

2 yaş ve üzeri çocuklara doğum gününde, yılbaşında ya da her zaman hediye edilebilecek bu aktivite dolu setle çocukların çevreye olan ilgisini teşvik edin.

Kamyonun yüksekliği 11 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 7 cm’dir, böylece içine temizlik işçisini sığdıracak yeterince yer bulunur.

Tüm LEGO® DUPLO® eğitici çocuk oyuncakları, anne babaların minikleriyle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.

Parça Sayısı: 15

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.