LEGO DUPLO Disney ve Pixar Arabalar Mack Yarışta 10417

₺599,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10417
Marka LEGO
Karakter DUPLO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 5702017583570

Disney ve Pixar Arabalar filmlerinden ilham alan ve büyük, kırmızı inşa edilebilen oyuncak bir kamyon içeren Mack Yarışta (10417) yapım ve oyun setiyle 2 yaş ve üzeri okul öncesi çağındaki araba tutkunlarının oyun zamanını turbo şarj ile destekleyin.

Şimşek McQueen pit stopa geldiğinde küçük çocuklar, taşıyıcı Mack’in tüm parçaları hazırlamasına yardım eder. Somun anahtarıyla yeni motorunu ayarlayabilirler. Sonra Mack’in, bilgisayarda Şimşek’in istatistiklerini kontrol etmesine yardım ederek yarış arabasının kazanacak mükemmel durumda olduğundan emin olabilirler.

Tanıdık karakterler, harika ortamlar ve eğlenceli özelliklerle LEGO DUPLO Disney ve Pixar Arabalar yapım oyuncakları, aileleri birlikte oynamaya ve etkileşim kurmaya teşvik ederken, filmlerden eğlenceli Mack hikayeleri oluşturmalarını ve minik yarış tamircileriyle değerli gelişimsel aşamaları paylaşmalarını sağlar.

Küçük kamyon meraklıları için inşa edilebilen oyuncak araç

Disney ve Pixar Arabalar filmlerindeki taşıyıcı kamyondan ilham alan Mack Yarışta setiyle iki yaş ve üzeri miniklerin yaratıcı oyunlarını ateşleyin.

Yaratıcı aksesuarlı LEGO DUPLO kamyonu

Arabalar filmlerinden Disney ve Pixar Mack’in sürülebilen ve inşa edilebilen bir modelini, ayrıca parçalarla yapılan bir ayar istasyonu, motor yapım parçası ve koniyi içerir.

Küçük tamirciler için araç oyunu

Disney ve Pixar Arabalar filmlerinden esinlenen bu sette, küçük çocuklar Şimşek McQueen’in motorunu inşa edilebilen kırmızı oyuncak kamyondan indirir ve somun anahtarıyla ayar yapar.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için hediye fikri

Bu set, oyuncak araçları seven ve Disney ve Pixar Arabalar filmlerinin hayranları olan 2 yaş ve üzeri küçük çocuklar için eğlenceli bir doğum günü, yılbaşı veya sıradan bir gün hediyesidir.

Güvenli bir oyun deneyimi

LEGO DUPLO Disney ve Pixar setlerinin her bir arabası, kamyonu ve yapım parçası, yapım oyuncağının en yüksek global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için titizlikle test edilir.

Parça sayısı: 14

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.