LEGO DUPLO Disney Elsa ve Bruni Büyülü Ormanda 10418

₺1.249,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10418
Marka LEGO
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 5702017583587

2 yaş ve üzeri çocuklar için LEGO DUPLO Disney Elsa ve Bruni Büyülü Ormanda (10418) yapım oyuncağıyla minikleri bir macera dünyasıyla tanıştırın. Okul öncesi çağdaki çocuklar için bu yapım oyuncağı, Elsa, semender Bruni ve sihirli su atı Nokk gibi Disney Karlar Ülkesi 2’den tanıdık karakterlerle onları Büyülü Orman’a götürür.

Küçük çocuklar, filmden tanıdık sahneleri canlandırırken ya da kendi maceralarını icat ederken kendini ifade becerileri gelişir! Bu fantastik yapım oyuncağı, hikaye anlatımını teşvik eden harika detaylara sahiptir. Elsa’nın kar kristali, karanlıkta yolu aydınlatır. İnşa edilebilen oyuncak Toprak Devi yaklaşırken Bruni’nin alevi belirir ama sonra tüm yaratıkların doğayı dengede tuttuğunu fark eden karakterler arkadaş olurlar. Elsa mini bebeği, Nokk at figürünün sırtına binerek havada uçuşan sonbahar yaprakları arasında bir sonraki macerasına doğru yol alır.

Bu inşa edilebilen LEGO DUPLO Disney Karlar Ülkesi 2 sahnesiyle anne babalar ve bakıcılar, değerli gelişimsel aşamaları miniklerle paylaşabilir.

Minik Disney Karlar Ülkesi 2 hayranları için inşa edilebilen fantastik oyuncak

LEGO® DUPLO Disney Elsa ve Bruni Büyülü Ormanda yapım oyuncağıyla küçük çocukları bir Disney Karlar Ülkesi 2 macerasına çıkarın.

2 yaş ve üzeri için Disney Karlar Ülkesi 2 yapım oyuncağı

İnşa edilebilen bir orman sahnesi, bir Elsa mini bebeği, semender Bruni ve su atı Nokk figürleri ile bir Toprak Devi figürü içerir.

Okul öncesi çağdaki çocuklar için LEGO® DUPLO® rol yapma faaliyeti yapım oyuncağı

Küçük çocuklar, Toprak Devi ile arkadaş olmak için ormanda dolaşan Elsa, Bruni ya da su atı Nokk olduklarını hayal ederek kendini ifade becerilerini geliştirir.

Filmden tanına aksesuarlar içerir

Yaratıcı serbest oyunlar için bir kar kristali, Bruni’nin pembe alevi ve inşa edilebilen kar sahnesiyle birlikte gelir.

Küçük çocuklar için doğum günü hediyesi fikri

Disney Karlar Ülkesi 2 filminin 2 yaş ve üzeri hayranlarına her zaman ya da özel bir günde verilebilecek eğlenceli bir hediye olan bu inşa edilebilen oyuncakla uslu minikleri ödüllendirin.

Parça Sayısı: 31

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.