LEGO Duplo 3’ü 1 Arada Uzay Mekiği Macerası 10422

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG10422
Barkod 5702017583778
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka LEGO

3… 2… 1… 3’ü 1 arada Uzay Mekiği Macerası (10422) oyuncağıyla aktivite dolu oyun zamanlarına fırlayın. 3 yaş ve üzeri çocuklar, astronot rolüne bürünüp oyuncak uzay gemisiyle galaksiyi keşfe çıkarken, uzaylılarla tanışırken ve güneş sistemini tanırken hayal güçleri uçuşa geçer.

Bu uzay gemisi oyuncağı, yaratıcı oyunları teşvik eden eğlenceli aksesuarlarla doludur. Okul öncesi yaştaki çocuklar, 2 LEGO® DUPLO® astronot figürü için bir uzaylıyla arkadaş olmak veya oyuncak somun anahtarıyla roketi onarmak amacıyla uzay yürüyüşüne çıkmak gibi eğlenceli uzay maceraları icat ederken yeni ufuklar keşfederler.

Başka 2 uzay aracı oyuncağına, gezegen üssüne veya miniklerin hayal edebileceği başka her şeye dönüşebilen çok sayıda ilginç yapım parçasıyla dolu bu esnek 3’ü 1 arada yapım setiyle oyun zamanları hep ilgi çekicidir! Dönen dişliler, dönen pervane, kurmalı vinç, menteşeli kapılar ve ışıklı yapım parçasıyla bu eğlenceli ve eğitici küçük çocuk oyuncağı, okul öncesi yaştaki çocukların küçük kas becerilerinin gelişmesine de yardımcı olur.

Tekrar tekrar yapılabilen uzay gemisi oyuncağı 

3 yaş ve üzeri okul öncesi çocukları için kullanışlı LEGO® DUPLO® 3’ü 1 Arada Uzay Mekiği Macerası roket oyuncağıyla minik bir astronotun uzay tutkusunu besleyin.

Dopdolu bir kutu 

Çeşitli renkli yapım parçaları ve oyuncak aksesuarlar, ayrıca bir uzaylı ve 2 LEGO® DUPLO® astronot figürüyle minikler sınırsız, açık uçlu uzay maceraları icat eder.

Okul öncesi çocuklar için gelişim oyuncağı 

Küçük çocuklar vinci çevirirken, pervaneyi döndürürken ve kapıları açarken küçük kas becerileri, çeşitli uzay araçları inşa ederken yaratıcılıkları gelişir.

Işıklı yapım parçası dahil 

Eğlenceli ışıklı yapım parçası (piller dahildir), görsel uyarı sağlar ve bu uzay oyuncağına ekstra bir oyun boyutu katar.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için uzay hediyesi fikri 

 Küçük çocuklar için yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik eden bu eğitici oyuncakla 3 yaş ve üzeri minik bir astronotu özel bir günde mutlu edin.

Kaliteli okul öncesi oyuncağı 

Bu LEGO® DUPLO® uzay gemisinin yapım parçaları, katı çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Parça Sayısı: 58


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.