LEGO DREAMZzz Izzie’nin Deniz Gergedanı Sıcak Hava Balonu 71472

₺449,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG71472
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017584201

7 yaş ve üzeri çocuklar, Izzie'nin Deniz Gergedanı Sıcak Hava Balonu oyuncağıyla (71472) fantastik LEGO DREAMZzz dünyasına dalabilir. Heyecan verici TV dizisine dayalı bu yapım setiyle çocuklar, fantastik bir oyuncak balina figürü inşa ederek LEGO DREAMZzz kahraman figürü Izzie’nin, tavşan Bunchu’yu kötü kabus yaratığının pençelerinden kurtarmasına yardım edebilir. Bu harika LEGO hayvan oyuncağı, çocuklara 2 yapım seçeneği sunarak kendi maceralarını seçmeye ve hayal güçlerini serbest bırakmaya teşvik eder. Açılan bir ağız ve içinde dekoratif karolar ve balonlar gibi küçük eşyaları koyacak kadar yer gibi pek çok özelliğe sahiptir. Çocuklar, sonra derin deniz hayvanı modelini oyuncak bir sıcak hava balonuna ya da hızlı ve çevik bir ahşap tekneye dönüştürebilir. Kahraman Izzie ve bir Grimspawn dahil LEGO DREAMZzz karakterleri, sete hayat verir. Ayrıca çocukların hikayenin tamamını canlandırabilmesi ve kendi düş modellerini oluşturması için küçük bir tavşan Bunchu figürü içerir.

Dönüşen oyuncak balina figürü

7 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar, çocuklara 2 yapım seçeneği sunan LEGO® DREAMZzz™ Izzie’nin Deniz Gergedanı Sıcak Hava Balonu oyuncağıyla hayal güçlerini çalıştırabilir.

Oynamanın 2 yolu

Yaratıcı çocuklar, deniz gergedanı figürünü sıcak hava balonuna veya hızlı ve çevik bir ahşap tekneye dönüştürerek kendi maceralarını seçebilir.

3 detaylı LEGO® DREAMZzz™ karakteri

Sette bir Izzie mini figürü, ayrıca bir Grimspawn figürü ve küçük bir Bunchu figürü bulunur.

Parça Sayısı: 156

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.