LEGO Dots Ekstra Dots Seri 7 Spor 41958

₺59,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG41958
Marka LEGO
Karakter Dots
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017255729

6 yaş ve üzeri trend belirleyen çocuklar ile sanat ve el sanatları meraklıları, bu Ekstra DOTS Seri 7 – SPOR paketine bayılacak!

Her tür farklı LEGO® DOTS setine uyacak şekilde yapılan bu ekstra karolar, çocuklara kişiselleştirilebilen el sanatları yapma ve bunları ilgi alanlarına, stillerine ya da odalarına göre değiştirme şansı sunar.

Ekstra yaratıcılık bir pakette

Bu paketteki 115 renkli karo arasında mavi yarı saydam karolar ve sporla ilgili ayakkabılar gibi spor aksesuarlarına, sportifhayvanlara ve motive edici sözlere odaklanan 16 tasarım arasından 10 adet grafikli karo bulunur.

Çocuklar takılarını, aksesuarlarını ya da dekoratif eşyalarını istedikleri gibi tasarlayarak yaratıcı becerilerini geliştirebilir.

Yaratıcı el sanatları setleri

DOTS setleri, farklı eşyaları yaparken ve süslerken çocukları LEGO oyununun neşesiyle ve yaratıcılıkla tanıştırır.

Bu paket, diğer tüm el sanatları setleriyle (ayrı satılır) uyumludur çünkü sihir ve kontrol, çocukların hayal gücündedir.

Bu paket, yaratıcı olasılıklarıyla oyun parkındaki herkesi hayran bırakacak harika bir ekstra hediyedir.

• Tasarlayın, yeniden tasarlayın, tekrarlayın – Bu LEGO® DOTS Ekstra DOTS Seri 7 – SPOR (41958) süsleme setiyle bir sanat ve el sanatları meraklısına ilham verin. Paketi açar açmaz yaratıcı eğlence başlar.

• Her yerde sportif yeni tasarımlar – Çocuklar el yapımı takılarını, aksesuarlarını, diğer LEGO® setlerini (ayrı satılır) veya dekoratif eşyalarını kişiselleştirmek için ekstra DOTS karolarını kullanarak yaratıcı becerilerini geliştirebilir.

• Yaratıcılık pakete girdi – Bu paket, çok çeşitli renkler, yarı saydam mavi karolar ve 16 grafik baskılı karodan 10’unu içeren 115 karoyla yaratıcı orijinalliği teşvik eder.

• 6 yaş ve üzeri için bir ödül – Tüm el sanatları meraklıları, bu karo paketine bayılacak ve tüm farklı grafikli karoları toplamak isteyecek. Paket, her özel güne ekstra bir dokunuş katacak eğlenceli bir DOTS hediyesidir.

• Genç tasarımcılar ne yapacak? – Sportif hayvanlar, eğlenceli, sporla ilgili ayakkabılar, motive edici sözler ve bir sürü canlı renkler, başından itibarensüslemeyi kolaylaştırır.

• Tasarım öz güveni ve özgürlüğü – Bu LEGO® DOTS paketi, sınırsız yaratıcılığı temsil eder. Karolar, eğlence yoluyla çocukların hayal güçlerini, orijinalliğini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olur.

Parça Sayısı: 115

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.