LEGO Disney Princess Belle’in Hikaye Zamanı At Arabası 43233

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG43233
Barkod 5702017583440
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Kız
Marka LEGO

5 yaş ve üzeri çocukları, LEGO Disney Princess Belle’in Hikaye Zamanı At Arabası (43233) inşa edilebilen oyun setiyle eğlendirin. İçinde koltuğu, arkasında 2 kitap için yeri ve fener asma kancası olan bir at arabası ile başka hikaye başlatıcılar bulacaksınız. Oyunu başlatmak için bir Belle LEGO ǀ Disney mini bebek figürü ve bir Philippe LEGO ǀ Disney at figürü, ayrıca baskıları değiştirilebilen 2 adet koleksiyonluk yüzük bulunur.

Bu yapım seti, yaratıcı hikaye anlatımıyla çocukların öz güvenini geliştirerek rol yapma eğlencesini artırır ve bir prenses olarak yaşadıklarını hayal ederken çocukların sihirli hikayelere ve masallara olan tutkusunu besler. Kısa, günlük oyunlar için mükemmeldir ve oyunu genişletmek için serideki diğer LEGO ǀ Disney yapım setlerine (ayrı satılır) eklenebilir. Daha fazla dijital eğlence için çocuklar, LEGO Builder uygulamasıyla kolay ve sezgisel bir yapım macerası yaşar. Modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir ve döndürebilir, ilerlemelerini takip edebilirler.

Çocuklar için Disney Princess yapım seti

5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar, Belle’in Hikaye Zamanı At Arabası oyuncak yapım setiyle Disney Güzel ve Çirkin hikayelerini hayal eder.

Açık rol yapma faaliyeti

Bu yapım setinde bir Belle LEGO®ǀ Disney Princess mini bebek figürü, Philippe LEGO ǀ Disney at figürü ve baskıları değiştirilebilen 2 adet koleksiyonluk yüzük bulunur.

At ve at arabası yapım seti

Bu inşa edilebilen oyuncakta çocuklar Philippe’i at arabasına bağlar, arabayı doldurur ve Belle’in kitap sevgisini paylaşmak için onunla gezmeye çıkar.

Parça Sayısı: 62

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.