LEGO Disney Prensesi Pazar Macerası 43246

₺3.299,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG43246
Marka LEGO
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017584935

Bu detaylı LEGO Disney Princess: Disney Prensesi Pazar Macerası (43246) yapım setiyle 6 yaş ve üzeri Disney Prensesi hayranlarını ve çocukları büyüleyin ve eğlendirin. Kutuda inşa edilebilen, birinin üzerinde küçük bir depolama alanı olan 4 oyuncak bina ve saksı, bank ve süs havuzlu küçük bir model bulunur. Ayrıca Tiana, Aurora, Sindirella ve Ariel LEGO ǀ Disney mini bebek figürlerinin yanı sıra tekrar tekrar değiştirilebilen 4 baskılı 2 adet koleksiyonluk yüzük içerir. Çocuklar, bir pazar macerasını tasarladıktan sonra sınırsız hikayeleri canlandırabilir veya çok sayıda oyun başlatıcı aksesuarla yeni yaramazlıklar hayal edebilirler.

Bu inşa edilebilen hediyelik Disney oyun seti, çocukların öz güvenini geliştirir ve oyun oynamayı teşvik eder. Çocuklar ve yetişkinler, karakterlerin kıyafetlerine uygun renklerde farklı binalardaki detayları çok beğenecek. Çocuklar ayrıca LEGO Builder uygulamasıyla kolay ve sezgisel bir yapım deneyimi yaşar. Modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir ve döndürebilir, setleri kaydedebilir ve ilerlemelerini takip edebilirler.

6 yaş ve üzeri için Disney Prensesi inşa edilebilen oyun seti – Disney Prensesi Pazar Macerası oyuncak yapım setiyle kız ve erkek çocuklara ilham verin ve çocuklar kendi hayali maceralarını oynarken hayal güçlerini geliştirin

Yaratıcı olanaklar

4 bina, bir saksı, bank ve süs havuzunun olduğu daha küçük bir alan, ayrıca Ariel, Aurora, Sindirella ve Tiana LEGO® ǀ Disney Princess mini bebek figürleri bulunur.

Yaratıcı detaylar

Tiana’nın restoranının üstünde koleksiyonluk yüzükleri ve süslemeleri koymak için bir depolama alanı, hazine dükkanının üstünde ise içinde hazineler olan, inşa edilebilen oyuncak bir sandık bulunur.

Bir dilek tutun

Bu eğlenceli LEGO® yapım setiyle hayranlar hayal güçlerini kullanarak, sıcak hamur kızartması yerken süs havuzuna bozuk para atıp dilek dilemek gibi Disney Prensesi maceraları yaşayabilir.

Boyutlar

Bu 817 parçalı yapım setindeki inşa edilebilen saray restoranının yüksekliği 12 cm, genişliği 15 cm, derinliği 11 cm’dir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.