LEGO Classic Yaratıcı Neon Eğlence 11027

%23
₺639,99 ₺492,79
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG11027
Marka LEGO
Karakter Classic
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017415116
Rozet Webe Özel İndirim

LEGO® Classic Yaratıcı Neon Eğlence (11027) ile çocukların yaratıcı gelişimini başlatın.

Hızlı yapım önerileri içeren ve sınırsız serbest yapım eğlencesi sunan modelleriyle bu göz alıcı set, 5 yaş ve üstü minik model severlere sanat ve tasarım tutkusu aşılar.

Yaratıcı çocuklar için parlak yapım parçaları Bu çok yönlü yapım seti, çeşitli boyutlarda ve canlı neon renklerde 333 yapım parçası içerir.

Yapım parçalarından 18'i, çocukların modellerini canlandırmak için kullanabilecekleri ifadeli gözlere sahiptir.

Ananas, fosforlu kalem, araba, uzaylı ve tekerlekli paten olmak üzere 5 eğlenceli model için basılı yapım talimatları dahildir; çocuklara hayal ettikleri her şeyi inşa etmek için ihtiyaç duydukları yaratıcı öz güveni verir!

Setin yapım talimatlarının dijital versiyonuna LEGO Builder uygulamasından da ulaşılabilir.

Tüm aile için harika LEGO Classic 5+ oyuncakları, çocuklara ilham verici fikirler sunar ve yetişkinlerin, yapım eğlencesini ve gelişimsel aşamaları çocuklarıyla paylaşmalarına fırsat sunar.

Parlak yapım parçaları

5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik canlı ve çok yönlü bir yapım oyuncağı olan LEGO® Classic Yaratıcı Neon Eğlence (11027) ile çocukların yaratıcı yapım tutkusunu teşvik edin.

Renk ve yaratıcılık

Set, çeşitli boyutlarda ve 6 göz alıcı renkte 333 yapım parçası içerir. Yapım parçalarının 18'i, çocukların modellerini canlandırmak için kullanabilecekleri ifadeli gözlere sahiptir.

Model önerileri

Sonsuz serbest yapım eğlencesinin yanı sıra kolay anlaşılır basılı yapım talimatları, çocuklara yapım parçalarıyla bir ananas, fosforlu kalem, araba, uzaylı ve tekerlekli paten yapma konusunda ilham verir.

Çocuklar için hediye

5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu doğum günü, yılbaşı veya sıradan bir gün hediyesiyle yaratıcı bir çocuğun gününü güzelleştirin.

Küçük model severler için yapıldı

Kolay anlaşılır resimli rehberle yapımı basit ve eğlencelidir. Setin yapım talimatlarının dijital versiyonuna LEGO® Builder uygulamasından da ulaşılabilir.

Parça Sayısı: 333

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.