LEGO Classic Yaratıcı Evcil Hayvanlar 11034

%19
₺1.049,99 ₺849,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG11034
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017582511
Rozet Webe Özel İndirim

5 yaş ve üzeri hayvanseverler, bu yaratıcı hayvan yapım setiyle evcil hayvan tutkularını yaşayabilir. LEGO Classic Yaratıcı Evcil Hayvanlar (11034), basit kılavuzlarla hızlıca yapılan renkli hayvan oyuncakları sunan, ilham verici bir hayvan yapım parçaları karışımıdır. Çocuklarda yaratıcı model yapımını teşvik etmenin harika bir yoludur.

Göz ve ağızlı özel yapım parçaları dahil 450 LEGO yapım parçası ve basit adım adım talimatlarla çocuklar; mama kabı ve kemiğiyle bir köpek, bir standın üzerinde bir kedi, elmasıyla bir hamster, havucuyla bir tavşan ve tüneği üzerinde bir kuş inşa edebilirler. Sonra çocuklar alternatif renk, şekil ve fonksiyon önerilerini kullanarak evcil hayvanlarını yeni ve eğlenceli bir şekilde yeniden inşa edebilirler. Yaratıcı yapım becerileri geliştikçe çocuklar kendi fikirlerini de deneyebilir. Serbest yapım eğlencesini hemen başlatmak için 10 fikir içeren bir kılavuz dahildir.

LEGO Classic oyuncakları fikir ve ilhamla doludur ve anne-babaların çocuklarıyla yapım eğlencesini ve gelişimsel aşamaları paylaşmasını sağlar.

Çocuklar için evcil hayvan yapma oyuncağı

Küçük hayvanseverler, 5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO® Classic Yaratıcı Evcil Hayvanlar ile kendi evcil hayvanlarını inşa edebilir ve sonra kişiselleştirebilirler.

Hayvan yapım parçası oyuncakları

Çocuklar bir stant üzerinde bir kedi, mama kabı ve kemiğiyle bir köpek, elmasıyla bir hamster ve tüneği üzerinde bir kuş inşa edebilir.

Genç model severlere ilham verin

Göz ve ağız içeren özel parçalar ve basit, adım adım talimatlar, çocukları kendi evcil hayvanlarını yapmaya ve kişiselleştirmeye teşvik eder.

450 parçalı LEGO® hayvan yapım seti

Yapıldığında köpek modelinin yüksekliği 5 cm, standıyla birlikte kedinin yüksekliği 7 cm’dir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.