LEGO City İtfaiye Merkezi ve İtfaiye Kamyonu 60375

%22
₺899,99 ₺699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG60375
Marka LEGO
Karakter City
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017416359
Rozet Webe Özel İndirim

Uyuma alanı, garajı ve eğlenceli bir acil durum kaydırağı olan oyuncak bir itfaiye merkezi içeren LEGO® City İtfaiye Merkezi ve İtfaiye Kamyonu (60375) oyun setiyle çocukların hayal güçlerini ateşleyin.

Çocuklar ayrıca esnek hortumu ve çatı merdiveni olan havalı bir itfaiye kamyonuna sahip olacak. Saatlerce süren aksiyon oyunları için patlamış mısır arabasını, birkaç LEGO alevini, satıcı ve itfaiyeci mini figürlerini ekleyin.

Basılı ve dijital yapım talimatları

Bu yapımı kolay 4+ oyun seti, bir LEGO Başlangıç Yapım Parçası, resimli talimatlar ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir rehber olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

Dünyayı oyunla keşfedin

LEGO City 4+ yapım setleri, açık uçlu oyunları teşvik eden özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve eğlenceli karakterler içerir. Çocuklar, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar yoluyla içinde yaşadıkları dünyayı tanırlar.

4 yaş ve üzeri çocuklar için itfaiyeci oyun seti

Bu İtfaiye Merkezi ve İtfaiye Kamyonu (60375) seti, çocukların aksiyonun ortasında sıradan kahramanlar olduğu LEGO® City dünyasına eğlenceli bir giriştir

Kutuda ne var?

Oyuncak bir itfaiye merkezi ve itfaiye kamyonu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca bir patlamış mısır arabası, LEGO® alevleri, bir satıcı ve 2 itfaiyeci mini figürü.

Bitmeyen yangın söndürme eğlencesi için LEGO® oyuncağı

İtfaiyeci mini figürleri için eğlenceli bir acil durum kaydırağı, esnek hortumu ve kaldırılabilen merdiveni olan bir kamyon içerir.

4 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir hediye.

Bu oyun setini doğum günü, yılbaşı veya sıradan gün hediyesi olarak verin.

Boyutlar

İtfaiye Merkezi’nin yüksekliği 22 cm, genişliği 18 cm, derinliği 19 cm’dir.

Kutu Ölçüleri: 28,2 x 26,2 x 7,6 cm

Parça Sayısı: 153

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 300TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 24.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.