LEGO City İtfaiye Kamyonlu İtfaiye Merkezi 60414

₺3.199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG60414
Marka LEGO
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017582962

6 yaş ve üzeri için LEGO® City İtfaiye Kamyonlu İtfaiye Merkezi (60414) oyun setiyle çocukların hayal güçlerini harekete geçirin.

İtfaiye merkezinde modern bir kontrol merkezi, mutfak, ekipman alanının üzerinde yatakhane ve yüksek garaj kapılı 2 garaj bulunur.

 Sette ayrıca oyuncak bir dron ile modüler merdiven ve yangın söndürme ekipmanları olan harika bir itfaiye kamyonu vardır. 5 itfaiyeci mini figürünü ve itfaiyeci köpeğini kullanarak saatlerce aksiyon dolu yangın söndürme oyunları oynayın. Çocuklar, daha da büyük maceralar için bu seti, LEGO City serisinden diğer setlerle (ayrı satılır) birlikte kullanabilir!

Bu acil durum kurtarma oyuncağı, kolay anlaşılır basılı bir yapım rehberine ve LEGO Builder uygulamasında adım adım 3 boyutlu yapım talimatlarına sahiptir. Burada çocuklar, modelleri inşa ederken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görebilir.

LEGO City İtfaiye oyun setleri, sınırsız yaratıcı oyun için özelliklerle dolu kara, hava ve su oyuncakları sunar.

6 yaş ve üzeri için İtfaiye Kamyonlu İtfaiye Merkezi 

Aksiyon dolu yangın söndürme maceraları için kontrol merkezli modern bir itfaiye merkezi ve oyuncak acil durum aracı içeren LEGO® City oyun seti

Kutuda ne var? 

Çocukların helikopter pisti, dron, itfaiye kamyonu, 5 itfaiyeci mini figürü ve bir itfaiyeci köpeği figürü içeren oyuncak bir itfaiye merkezi inşa etmek için ihtiyaçları olan her şey var.

LEGO® itfaiyeciler için eğlenceli özellikler 

Bir kontrol odası, mutfak, itfaiyeci figürleri için yatak ve itfaiyeci direği, ayrıca hortumu, modüler merdiveni ve yangın söndürme ekipmanları olan bir kamyon içerir.

3 boyutlu yapım rehberli itfaiye merkezi seti

Çocukların modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürebileceği, yapım sürecini takip edebileceği ve sanal oyun setlerini keşfedip kaydedebileceği LEGO® Builder uygulamasını keşfedin.

Çocuklar için eğlenceli bir doğum günü hediyesi fikri 

Bu oyun setini 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara doğum günlerinde, yılbaşında ya da başka herhangi bir zaman hediye edin.

Sınırsız yaratıcı oyun dünyasını keşfedin 

Çocuklar, bu seti LEGO® City serisinden diğer setlerle (ayrı satılır) birlikte kullandıklarında daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarır.

Kuralları olmayan bir şehir

LEGO® City; çocukları inşa etmeye, yaratmaya, keşfetmeye ve oynamaya teşvik eden yapılar, araçlar ve karakterlerle çocukların sınırsız hayal güçlerini serbest bırakabilecekleri bir yerdir.

Parça Sayısı: 843


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.