LEGO City Acil Ambulansı ve Snowboardcu 60403

₺579,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG60403
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017566764

Arazi kurtarmaları için büyük lastikli bir oyuncak ambulans içeren LEGO® City Acil Ambulansı ve Snowboardcu (60403) oyun setiyle minik model severinizle kaliteli zaman geçirin.

 Bu eğlenceli sette ayrıca karla kaplı bir kaykay parkını betimleyen bir sahne ile yaratıcı hikaye anlatımı için snowboardcu ve acil tıp teknisyeni mini figürleri bulunur.

Bu yapımı kolay kurtarma aracı oyun seti; LEGO Başlangıç Yapım Parçası, resimli bir kılavuz ve çocukların modeli inşa ederken yakınlaştırmalarını, döndürmelerini ve görüntülemelerini sağlayan sezgisel araçlara sahip dijital bir yardımcı yapım uygulaması olan LEGO Builder uygulamasında 3 boyutlu yapım talimatlarıyla birlikte gelir.

Senin Şehrin, Senin Kuralların! LEGO City setleri, gerçek hayattan olaylara dayalı, açık uçlu ve yaratıcı oyunları teşvik eden havalı araçlar, gerçekçi yapılar ve eğlenceli karakterlerle doludur. Oyun olasılıklarıyla dolu kocaman bir dünya için bu acil durum aracını, LEGO City serisinden diğer setlerle (ayrı satılır) birleştirin.

Oyuncak ambulans oyun seti 

4 yaş ve üzeri için LEGO® City Acil Ambulansı ve Snowboardcu yapım setiyle minik model severinizle kaliteli zaman geçirin.

Kutuda ne var? 

Bu oyuncak araç yapım setinde çocukların bir ambulans, karla kaplı kaykay parkı, snowboardcu ve acil tıp teknisyeni mini figürlerini yapmak için ihtiyaçları olan her şey var.

Yaratıcı oyunları seven çocuklar için eğlenceli – Çocuklar, sedye ve oyuncak şırınga ile ambulansla kurtarma görevlerini canlandırabilir.

İnteraktif rehberli, ilgi çekici oyuncak yapım seti 

 Çocukların modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürebileceği, yapım sürecini takip edebileceği ve sanal oyun setlerini keşfedip kaydedebileceği LEGO® Builder uygulamasını keşfedin.

Her duruma uygun eğlenceli bir hediye 

Bu yapım seti, 4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara her zaman verilebilecek eğlenceli bir ödül veya yılbaşı hediyesidir.

Bu seti LEGO® City serisinden diğer setlerle (ayrı satılır) birleştirerek daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarın.

Kuralları olmayan bir şehir 

LEGO® City; çocukları inşa etmeye, yaratmaya, keşfetmeye ve oynamaya teşvik eden yapılar, araçlar ve karakterlerle çocukların sınırsız hayal gücünü serbest bırakabilecekleri bir yerdir.

Parça Sayısı: 79


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.