LEGO Animal Crossing Kapp'n Ada Tekne Turunda 77048

₺999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG77048
Marka LEGO
Karakter Animal Crossing
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017592343

Kişiselleştirilebilir LEGO Animal Crossing Kapp’n’ın Ada Tekne Turu (77048) ile 6 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklara ilham verin. Çocuklar, en sevdikleri video oyunu serisinden tanıyacakları bir ıssız adayı inşa ettikten sonra yeni rol yapma faaliyetleri için yeniden düzenleyerek saatlerce eğlenebilir.

Çocuklar, kaplumbağa Kapp’n’ın teknesine binip sincap Marshal ile tanışmak için Animal Crossing’den esinlenen ıssız adaya giderken hayal güçleri yelken açar. Aktivite dolu adayı keşfederken, oyundaki ünlü bambuyu toplar, Bell bulmak için kazı yapar ve oltayla satacak balık tutar. Eğlenceli rol yapma faaliyetlerinden sonra çocuklar, zemin plakalarını yeniden düzenleyip yapım oyuncağının planını değiştirerek yaratıcılıklarını gösterir. Her parçanın taşınabilir olması, sınırsız kişiselleştirilebilir eğlence sağlar!

Animal Crossing video oyunu serisinin yaratıcı eğlencesini çocukların ellerine verin. Mükemmel bir doğum günü hediyesi fikri olan bu inşa edilebilen oyuncak, sınırsız oyun olanakları sunmak için diğer LEGO Animal Crossing setlerine eklenebilir.

Video oyunundan esinlenen oyuncak

LEGO® Animal Crossing™ Kapp’n’ın Ada Tekne Turu oyuncağı, 6 yaş ve üzeri kız ve erkek çocukları, Marshal ile adayı keşfetme oyunları oynamaları için video oyunu serisinden bir sahneye götürür.

Tanıdık ortamlar ve oyuncak karakterler

Kişiselleştirilebilir, inşa edilebilen bir sahne, çok sayıda tanıdık özellik ve 2 sevilen karakter içerir: sincap Marshal mini figürü ve kaplumbağa Kapp’n mini figürü.

Aktivite dolu ıssız ada oyuncağı

Tıpkı video oyunu serisindeki gibi çocuklar Bell bulmak için kazı yapar, Hindistan cevizi ve bambu toplar, Kapp’n’ın teknesine biner, oltayla balık tutar veya keşiş yengeci yakalar.

İnşa edilebilen sahneler, sınırsız kişiselleştirme

Çocuklar, en iyi yaratıcı becerilerini kullanarak modüler zemin plakalarını ve oyuncak aksesuarları yeniden düzenler ve Animal Crossing™ karakterleri için yepyeni hikayeler oluşturur.

Animal Crossing doğum günü hediyesi fikri

Bu LEGO yapım seti, video oyunu serisini ve hayali oyunları seven yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

Parça Sayısı: 233

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.