LEGO Animal Crossing Isabelle Ev Ziyaretinde 77049

₺1.349,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG77049
Marka LEGO
Karakter Animal Crossing
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017592367

6 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar, Isabelle Ev Ziyaretinde (77049) çocuk oyuncağıyla Animal Crossing video oyunu serisinden esinlenen kendi hikayelerini oluşturabilir. Ekranlarından tanıdıkları sahneleri kurabilir, sonra hikayelerini hayal güçlerinin gittiği yöne götürebilirler!

Çocuklar, Isabelle ile Fauna’nın evine gezmeye gider. Fauna’nın renklerinde döşenmiş içerisi, tanıdık detaylarla ve çocukları, karakterler için yeni hikayeler oluşturmaya teşvik edecek çok sayıda yeni detayla doludur.

Oyuncak sapanı kullanarak hediye taşıyan balonu patlatabilir, cep telefonu karosundan mesajlarına bakabilir, posta kutusuna mektup atabilir ya da mini figürlere bahçeyi sulatıp ağaçtan elma koparabilirler. Çalışma tezgahında bir proje tarif kartı ve ağaçta gizli bir sürpriz bulunur. Çocuklar, evin görünümünü seçmek için mobilyaları yeniden düzenler, çerçevelerin yerini değiştirir, hatta zemin plakalarını yeniden düzenler.

Video oyunu serisinden esinlenen yaratıcı yapım oyuncağı

LEGO Animal Crossing™ Isabelle’in Ev Ziyareti, 6 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklara saatlerce uygulamalı rol yapma faaliyeti sunar.

Hikaye anlatıcılar için özelliklerle dolu setler

LEGO® Animal Crossing™ oyuncakları, çocuklara karakterlerle yeni hikayeler oluşturmaları için sahneleri kişiselleştirecek yaratıcı özgürlük verir.

Oyun başlatıcılarla dolu

Bu LEGO® Animal Crossing seti, Isabelle ve Fauna olmak üzere 2 minifigürün yanı sıra , çalışma tezgahı ve hediye taşıyan uçan balon gibi tanıdık özellikler içerir.

Kişiselleştirilebilir çocuk oyuncağı

Bu set, çok sayıda aksesuara ve çocukların istediklerinde deneme yanılmayla evin görünümünü değiştirebilmeleri için modülerzemin plakalarına sahiptir.

Animal Crossing hediyesi

Video oyunu serisinin hayranlarına saatlerce kişiselleştirme ve rol yapma eğlencesi sunan, sosyal veya bağımsız oyunlara uygun bir özel gün veya doğum günü hediyesidir

Parça sayısı: 389

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.