Laura Acıkan Bebeğim 38 Cm

₺1.149,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101SIM10964
Marka Simba
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 4006592509644

Laura Acıkan Bebeğim ile mama saati eğlence dolu olacak!

Tatlı küçük Laura çok aç ve karnını doyurmaktan mutlu.

Laura Acıkan Bebeğim setinde emzik, beslediğinizde yemeğin kaybolmasını sağlayan sihirli kaşık, içindekilerin kaybolduğu bir içecek şişesi ve bir tabak bulunan 38 cm'lik yumuşak gövdeli oyuncak bebek bulunmaktadır.

38 cm boyunda yumuşak gövdeli oyuncak bebek, 1 adet emzik, bebeğe verildiğinde üzerindeki mamanın kaybolduğu 1 adet sihirli kaşık, eğildiğinde içeriği kaybolan 1 adet sihirli şişe ve 1 adet tabak ile birlikte teslim edilmektedir.

Şişeler ve kaşıklar eğlenceli bir kaybolma işlevine sahiptir. Laurayı, beslendiğinde sihir gibi kaybolur.

Laura'nın üzerinde pantolon, şapka ve ördek yavrusu motifli gömlekten oluşan sevimli bir elbise vardır.

2 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Ürün boyutu: 38 Cm

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.