L.O.L. Surprise Sunshine Makeover Sürpriz Bebeği

₺649,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101ADO89402
Marka L.O.L.
Karakter L.O.L.
Barkod 0035051589402

Yepyeni güneş ışığı ile renk değiştiren L.O.L. Surprise Sunshine Makeover Sürpriz Bebeği ile tanışın! Haydi renk değişiminin ortaya çıkışını izlemek için bebeğinizi güneş ışığına çıkarın!

Her L.O.L. Surprise Sunshine Makeover Sürpriz Bebeğinin modası, saçı,vücudu veya makyajı için kendine özgü renk değişimi vardır! Gölgeden güneşe ve güneşten tekrar gölgeye geri döndüğünüzde renk değişiminin kaybolduğunu ve yeniden ortaya çıktığını izleyin.

Su sürprizi için bebeğinizi besleyin! Tükürecek mi, ağlayacak mı yoksa altını mı ıslatacak? Öğrenmek için 8 sürpriz içeren LOL Surprise Sunshine Makeover Sürpriz bebeğini keşfetmeye başla !

Özellikler:

-İçinde bir adet L.O.L Surprise bebeği bulunur.

-Her bebek özgün bir stile, detaylara ve aksesuarlara sahiptir.

-Güneş ışığı ile renk değiştirme özelliğine sahiptir.

-Ağlama, tükürme, altını ıslatma ya da soğuk suda renk değiştirme gibi su sürprizlerinden birine sahiptir.

-8 Sürpriz bulunur.

-Seri her biri ayrı satılan 12 tatlı farklı L.O.L  Surprise karakterinden oluşur.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.