Fast Push Sesli Işıklı Pop İt Yeşil

₺524,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101CNO40301Y
Marka Can Oyuncak
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001411461

Bağımlılık yapan klasik baloncuk basma oyunu, hızlı elektronik oyunla buluşuyor!

Işıklar ve seslerle dolu meydan okuma oyunlarında olumlu düşünme, el-göz koordinasyonu ve beyin jimnastiği yaparak çocuğunuzun duyusal gelişimini destekler.

4 Eğlenceli Oyun Modu

Atılım Modu ve Hafıza Modu 

Rastgele yanan baloncukları hatırlayın ve her seviyeyi geçmek için baloncuklara hızlı ve doğru bir şekilde basın, yanlış basarsanız oyun biter.

Puanlama modu ve çok oyunculu mod 

Zamanlanmış Mücadeleyi/seviye PK'yi destekleyin. Her modun farklı zorluk seviyeleri vardır, çocukların reaksiyon hızını ve hafızasını, rekabeti ve işbirliğini geliştirmeye yardımcı olur.

Eğlenceli ışıklı oyunlar çocukları saatlerce eğlendirecek, bu da çocukları telefonlardan ve tabletlerden uzak tutarak ekran süresini etkili bir şekilde azaltacaktır.

Çocuklar, partide ve herhangi bir açık hava/iç mekan aktivitesinde arkadaşları veya ebeveynleri ile oynayabilir.

Kıpır kıpır oyuncak odaklanmanıza ve can sıkıntısını yenmenize yardımcı olabilir.

 İş, çalışma, aile, ofis stresini azaltmak ve mutluluk yaratmak için iyi bir yardımcıdır.

Yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmış baloncuklar uzun süre deforme olmaz. Ergonomik olarak tasarlanmış olup uzun süre keyifle ve konforla oynanabilir.

Taşınabilir boyut, oyunun keyfini her zaman ve her yerde çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayarlanabilir ses kapatılabilir.

3 Adet AAA pil ile çalışır, piller dahil değildir.

Bu elde taşınan oyuncak, çocuklar, gençler ve hatta yetişkinler için idealdir.

Gelin ve yarışmanın eğlencesini birlikte yaşayın.

Mod işlemi ( 4 Farklı Mod )

1. Geçiş modu 

Toplamda 30 seviye vardır. ve her seviye bir sonraki seviyeye geçmeden önce 5 minör seviyeyi tamamlamalıdır. Seviye sayısı arttıkça yanan ışık sayısı artar ve her seviye için limit süresi azalır; Süre içinde ışığı söndürmez ve geri tuşuna basarsanız oyun başarısız olur ve Orijinal Oyun Dışı Duruma geri dönün seviyeyi seçmek için ilk ışık düğmesine basın. (Seviyeyi seçtikten sonra oyuna girmek için geri düğmesine basmanız gerekir)

2. Hafıza kalıbı

Toplamda 9 seviye vardır. ve her seviye bir sonraki seviyeye geçmeden önce 5 minör seviyeyi tamamlamalıdır. Oyuna başlarken ışığın yanmasını ve uyarı sesinin sönmesini bekleyin ve ışığın yandığı yerde tuşuna basın.

Baskı yanlışsa Oyun puansız başarısız olur, baskı ilk Durumuna döner ve yeniden başlamayı bekler. Oyun Dışı Durum Seviyeyi seçmek için ikinci ışık düğmesine basın. (Seviyeyi seçtikten sonra oyuna girmek için geri düğmesine basmanız gerekir)

3. Puanlama modu

1 dakika içinde ışığa göre kemirgen kontrol düğmesine basın.

Tüm 10'a basılırsa, düğmeye basın Arkasındaki tuş bir sonraki tura girer, ne kadar çok ışık sönerse, puan o kadar yüksek olur (maksimum 100 puan); Işık yanmıyorsa oyun başarısız olur ve skor olmaz. Basın, ilk Duruma geri dönecektir Yeniden başlatma için bekleyin. Oyun Dışı Durum, en yüksek puanı sorgulamak için üçüncü ışıklı tuşa basın. (Pil çıkarılırsa, maksimum puan sıfırlanır)

4. Çok oyunculu 

Işığa göre fare kontrol düğmesine basın. Herkes bir seviye oynar ve geçer. Seviye sayısı arttıkça yanan ışık sayısı artar ve limit süresi azalır. Limit süresi içinde ışığı söndürmez ve geri tuşuna basarsanız kaybedersiniz. Oyun orijinal durumuna geri döner ve yeniden başlamayı bekler.

Not: Oyun sırasında ışığı yakmak için ışığı tamamen kapatın.

Modu seçtikten sonra oyuna girmek için geri düğmesine basın.

Ürün Ölçüleri:14x11x5 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.