Kütük Taşıyıcı Kamyon

₺446,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101KNGL1125
Marka King Toys
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 8683092511252

Çok sayıda ağır keresteyi kamyonuna dikkatli bir şekilde yüklediysen şimdi onları alıp yola çıkma vaktin geldi! 

Tüm güvenlik önlemlerini aldıysan onları gideceği adrese götürebilirsin. Keresteler masa, sandalye, dolap gibi müşterilerin ne isterse onlara dönüşecek.

Keresteleri ulaştıracağın adrese vardığında kamyonun kasasından indirebilirsin. Kamyonun kasası açılabildiği için onları kolaylıkla kamyonuna yükleyip indirebilirsin. Böylece onları müşterilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırabilirsin.

Çocukların; hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Çocukların rol ve oyun kurma becerilerini artırır. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; kamyon ve keresteler bulunmaktadır.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.