Redka Koloni Yeni

₺349,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101RDK05444
Marka Redka
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8681049054449

Rengini seç en büyük koloniyi oluştur ve oyunu kazan!

Oyun; 12x12 birim karelerden oluşan ahşap zemin üzerinde, oyuncuların sırayla kendilerine ait renkteki kartları yerleştirmesiyle oynanır.

Kartlar, üst üste gelmeyecek ve panodan taşmayacak şekilde yerleştirilmelidir. Birbirleriyle bitişik hale getirilen aynı renkteki birim kareler koloni oluşturur.

Redka Koloni oyunu strateji belirleyebilmeyi geliştirirken bir yandan da oyuncuların analitik düşünme becerisini geliştiriyor.

Oyunun amacı aynı renkteki en büyük koloniyi oluşturmaktır.

İki oyuncu da panoya kart yerleştiremediği zaman oyun sona erer.

Oyunun sonunda oyuncular kolonilerindeki kendi renklerine ait her birim kareyi sayarlar. Yerleştirilemeyen kartlar oyuncuların elinde kalır.

Oyuncuların ellerinde kalan kartlarda, rakip oyuncunun renginde kaç birim kare varsa, bu kareler rakibin kolonisine dahil edilir ve en uzun koloniyi oluşturan oyuncu oyunu kazanır.

Kazanımlar:

Bütüncül düşünebilme

İleriyi tahmin edebilme

Analitik düşünebilme

Strateji belirleyebilme

Kutu İçeriği:

1 adet ahşap zemin

14 adet kırmızı oyun kartı 14 adet mavi oyun kartı


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.