Ni̇ntendo Super Mari̇o Fi̇gürü Ateş Mari̇o 10 Cm

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101NSL13252
Barkod 192995406094
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka Super Mario

Nintendo Aksiyon dolu rol oyunları için Super Mario koleksiyon figürü.

Tüm oyun figürlerinin başı, kolları ve bacakları hareketlidir. Bu şekilde en sevdiğiniz sahneleri oyundan sonra oynatabilirsiniz.

Her koleksiyon figürü uygun bonus aksesuarlarıyla birlikte gelir.

Benzersiz koleksiyon kutusunda: En sevdiğiniz Super Mario oyun figürü artık uygun bir koleksiyon kutusunda da mevcuttur. Bu şekilde oyun figürleri zarar görmeden kalır ve hatta ambalajda saklanabilir. Yüksek kaliteli ambalajın geniş yüzeyli bir görüş penceresi vardır.

Oynamak, koleksiyon yapmak veya hediye etmek için idealdir.

Figürler tüm diğer 10 cm Nintendo Super Mario Jakks figürleriyle uyumludur. Koleksiyonunuzu şimdi genişletin!

Resmi lisanslı ürün

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.