Jurassic World Kükreyen Dev Dinozor Figürü GYC94

₺1.549,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATGYC94
Marka Jurassic World
Karakter Jurassic World
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0887961968644

Jurassic World Dominion ile heyecan dolu aksiyona ve maceraya hazırlanın!

Bu özgün Kükreyen Giganotosaurus, filmdeki bir dinozor temel alınarak hazırlanmıştır.

Altındaki düğmeye basıldığında devasa çenesiyle ısırır ve etkileyici bir kükreme sesi çıkarır. Üstündeki düğmeye basıldığında boynunu sağa sola savurarak avını sarsar.

Filme özgü ayrıntılarıyla son derece gerçekçidir.

Hareketli eklemleri sayesinde büyük oranda hareket kabiliyetine sahiptir.

Artırılmış gerçeklik (AR) ile bu Giganotosaurus'un canlanmasını sağlayın ve dijital ortam mücadelelerinin tadını daha uzun süre çıkarın.

 Dinozorların dünyasında GERÇEK bir maceraya hazır mısınız?

Ücretsiz Jurassic World Facts uygulamasında (Android ve iOS) artırılmış gerçeklik deneyimlerini keşfetmek için gizli DNA kodunu akıllı cihazla tarayın. İnanılmaz dinozor mücadelelerine tanıklık etmek için diğer figürleri de koleksiyonunuza ekleyin. (Ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)  Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 

İlk kez Jurassic World Dominion'da sahne alan bir dinozordan temel alınarak tasarlanan bu Giganotosaurus ile Jurassic World Dominion'daki macerayı ve heyecanı evinize taşıyın.

Gövdesinin altındaki düğmeye basın ve ısırıp kükremesini izleyin. Çenesinin ne kadar açıldığına bakın!

Avını sağa sola sallaması için üstündeki düğmeye basın.

Jurassic World Dominion'daki bir dinozoru temsil eden bu 55 cm uzunluğundaki figüre dikkat edin.

Neredeyse filmdeki hali kadar gerçek!

Görsel etkinliklerle öğrenme imkanı sunan artırılmış gerçeklik özelliği sayesinde çocuklar laboratuvarda dinozoru inceleyebilir, termal mod ve röntgen modu gibi farklı modları keşfedebilir.

Ardından, artırılmış gerçeklik özelliği ile dinozorları dünyamıza getirip bu muhteşem canlıları istedikleri yerde ortaya çıkararak oyun heyecanını zirveye taşıyabilirler. 

Ürün, 3 x AG13 (LR44) Button Cell pil ile çalışmaktadır.

Piller kutuya dahildir.

Ürün ölçüsü: 22,9 x 55 x 11,4 cm'dir.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.