Jurassi̇c World Kamuflaj Di̇nozor Fi̇gürü

₺2.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHNT63
Marka Jurassic World
Karakter Jurassic World
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735149339

Jurassi̇c World Indominus rex dinozor oyuncağı, gövdesi boyunca hareket eden düğmeyle etkinleştirilen kamuflaj tarzı aydınlatma ile Kamuflaj  Savaşı yapabilir!

Kamuflaj aydınlatması ve ROAR, orman tarzı dekorasyonla habitatına uyum sağlarken onu bir sonraki seviyeye taşıyor.

Bu kötü şöhretli Jurassic World kötü adam hibrit dinozorun kuyruğundaki bir düğmeyle kontrol edilen geniş bir parçalama saldırısı da var.

Artırılmış Gerçekliği kullanarak dinozoru 'HAYATLARA' getirin! Deneyimlerinin ve oyunların kilidini açmak için ücretsiz Jurassic World Facts Uygulamasındaki gizli İzleme Kodunu uyumlu bir akıllı cihazla (Android veya iOS, dahil değildir) tarayın! Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Kamuflaj ve Savaş! Bu Jurassic World Indominus rex figürü, gövdesi boyunca hareket eden ve orman habitat tasarımını vurgulayan benzersiz bir kamuflaj aydınlatma efektine sahiptir!

Düğmeyle etkinleştirilen bu özelliğin ayrıca bir KÜKREME sesi var! Geniş ağızlı bir kıyma! Parçalama hareketi, Indominus rex'in kuyruğundaki düğmeyle kontrol edilir.

Harika bir hediye! Ses, ışık ve hareket özelliklerine sahip bu 53 cm uzunluğundaki dinozor oyuncağı, 4 yaş ve üzeri Jurassic World hayranları için heyecan verici bir hediye.

Bağlantılı oyun! ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK aktivitelerini ve oyunlarını başlatmak için dinozorun gizli İzleme Kodunu ücretsiz Jurassic World Facts Uygulamasında uyumlu bir akıllı cihazla (dahil değildir) tarayın. Artırılmış eğlence!

Çocuklar termal ve röntgen modlarını keşfedebilir ve Rescue 'N Release Mission ve Track 'N Catch Challenge gibi dinozor temalı oyunlar oynayabilir!

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.