Infinity Nado Öfke Dalgası Ejderhası

₺1.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101AUL54121
Marka Infinity Nado
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 6911400425024

Infinity Nado Öfke Dalgası Ejderhası ile durdurulamaz olun ve fırlatma kılıcında yepyeni bir sistemi keşfedin.

Kılıç, tüm düelloları kazanmanızı sağlayacak savaş gücü ve hızı verir!

Infinity Nado’nun üst kısmını kılıcın üzerindeki fırlatma rampasına yerleştirin, hızlanmak için ileri geri çekin; döndüğünüzde Nado otomatik olarak yanacaktır, ardından saptaki tetiğe basın, nişan alın ve ateş ederek destansı bir hesaplaşma başlatın.

Bu eşsiz oyuncak, çocukların sadece kalbini kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda onların rekabetçi oyun deneyimi yaşamalarına, motor becerilerini geliştirmelerine, sabırlarını geliştirmelerine ve adil rekabet duygusunu geliştirmelerine olanak tanıyacak.

Setin içindekiler: Kılıç (fırlatıcı), Infinity Nado metal döndürücü ve talimatlar.

Oyuncak, birlikte verilen 3x LR41 pille çalışır.

5 yaş ve üzeri için uygundur.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.