Imaginext Jurassic World Dinozor Takibi Seti HND46

%11
₺899,99 ₺799,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHND46
Marka Jurassic World
Karakter Jurassic World
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 0194735137961
Rozet Webe Özel İndirim

Mermiyi sapana yükleyin ve uçmasına izin vermek için güç pedine basın!

Jurassic World serisinden ilham alan bu okul öncesi dostu figür seti, çocukların hikayelerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için poz veren bir Owen figürü, Raptor arkadaşı Blue, bir Compy dinozoru, bir Spinosaurus dinozoru ve 8 eğlenceli oyun parçası içerir.

Owen Blue ve Spinosaurus Dinozorları, gerçekçi hareketler için mafsallı kollara ve bacaklara sahiptir.

Çocuklar, 3 Jurassic World dinozoru ve hareketli bir Owen Grady figürü içeren bu Imaginext figür seti ile eğlenceli hikayeleri canlandırabilir.

Okul öncesi çocuklar, Fisher-Price'ın bu Imaginext Jurassic World Track & Trail Dino Paketi ile Dinozor Eğitmenleri, Owen Grady ve başıboş dinozorlara yardım edebilir.

12 Figür, 1 figür, 3 dinozor ve 8 dinozor izleme aksesuarı, kumaş kart, yürüyüş malzemeleri ve mermi fırlatıcı dahildir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.