Imaginext Jurassic World Tehlikeli Indominus Rex GMR16

₺1.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATGMR16
Marka Imaginext
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0887961860511

Fisher-Price'tan bu muhteşem Imaginext Tehlikeli Indominus Rex figür setiyle Jurassic World filmlerindeki macerayı yeniden canlandırın ve yepyeni hikayeler oluşturun.

 Indominus Rex, av peşinde!

Bu korkusuz avcı, en güçlü dinozorlara bile meydan okuyabilir. Diğer dinozor, Indominus Rex'in sırtına atladığında çocuklar büyük dinozorun kuyruğunu hareket ettirerek diğer dinozorun savrulmasını izleyebilir. Owen ve ekibi, dinozorları kontrol altına alabilecek mi?

Dünyayı kurtarmak genç dinozor avcısının elinde! (Owen figürü ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Çocuklar, bu Imaginext Tehlikeli Indominus Rex dinozor setiyle heyecan verici Jurassic World maceralarına atılabilir.

Muhteşem aksiyon hareketi için Indominus Rex'in kuyruğunu yukarı aşağı hareket ettirin.

Diğer dinozoru büyük dinozorun sırtına takabilir ve saldırma hareketiyle savurabilirsiniz. Daha gerçekçi bir aksiyon için büyük dinozorun çenesini ve kollarını hareket ettirin.

3-8 yaş arası çocuklar için yaratıcı oyunları ve hikaye anlatımını teşvik eder.

Ürün ölçüsü: 35 x 33 x 17,7 cm'dir.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.