Imaginext DC Super Friends Ultimate Headquarters Sesli ve Işıklı Macera Oyun Seti HNW08

₺5.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHNW08
Marka Imaginext
Karakter Batman
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735150823

Justice League kahramanları ile maceraya atıl!

Fisher-Price'ın Imaginext DC Super Friends Ultimate HQ Macera Seti ile okul öncesi çocuklar epik Justice League maceralarına atılabilir. 60 cm'lik bu oyun seti, genç kahramanların keşfedebileceği 4 kata, havalı ışıklara ve seslere, gizli bir ok fırlatıcıya, hapis hücresine ve değişen Batwing ve tekerlekli Batcycle'a sahiptir. Çocuklar, kötüleri tekrar tekrar yenmek için Batman ve Superman'i yarıştırır.

60 cm'lik, ışıklı, sesli ve Batwing'e dönüşen bu Justice League merkeziyle epik Batman maceraları sizi bekliyor. Batwing'i kaldırmak ve dönüştürmek, gizli bir ok fırlatıcıyı açığa çıkarmak ve havalı ışıkları ve aksiyon seslerini açmak için güç düğmesini döndürün. Çocukların keşfe çıkabileceği 4 kat. Çalışan bir asansör, tuzak kapılı hapis hücresi, döner oda ve gizli disk atıcı! O zaman eğlence başlasın!

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; oyun seti, Superman figürü, Batman figürü, Batcycle, Batwing, 4 disk ve 2 aksesuar bulunmaktadır.

Ürün; 2 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.