Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti HPX93

₺999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 060400MATHPX93
Rozet Yeni Ürün
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735170524

Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ile yeni bir maceraya hazır ol!

Hot Wheels arabalarını fırlatıcı aracılığıyla fırlatarak çemberlerden geçmesi için onlara hız kazandırabilirsin. Arabalar ilk iki Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember spirallerinden geçtikten sonra durmadan hızla üçüncü spiralden geçmesi gerekiyor. Spiral hızlandırıcıyla hızlanıp üçüncü çemberden de geçerek arabalarınla birlikte yeni maceralara atılabilirsin. Retro temalı set, kolay saklanması ve depolanması için parçalarına ayrılır.

Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ile Hot Wheels arabalarını üç spirallik bir maceraya çıkar! Çocuklar fırlatıcıyı kullanarak arabaları iki spiralden geçirir. Arabalar bir hızlandırıcıdan geçip üçüncü spirale fırlayarak yeni yarış maceralarına atılır.

Set, kolay ve zahmetsiz saklanabilmesi için parçalarına ayrılır ve pist parçalarının depolanacağı özel yuvalara sahiptir.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini destekler, arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ve 1 adet Hot Wheels araba bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 25,4 x 22,9 x 92,7 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.