Hot Wheels Sürat Pistli Tır GVG37

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 011600MATGVG37
Barkod 0887961925203
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek
Marka Hot Wheels

Hot Wheels Sürat Pistli Tır ile aksiyon dolu bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.

Devasa yarı kamyon, kendi başına harika bir itme oyunu sağlarken, aynı zamanda 22 araca kadar depolama görevi görüyor (ayrı satılır)

Taşıyıcının arka mandalı çekildiğinde 180 cm uzunluğunda bir yarış pistine açılıyor!

Kullanılmayan arabalar pistin altında görünürken, kamyonun kabini destansı bir kafa kafaya savaşta iki araba gönderen ikili bir fırlatıcıya dönüşüyor.  

Çocuklar, kamyonun kabinini adil bir başlangıç için çok arabalı yarışlarda çift başlatıcıya dönüştürebilirler.

Yarış şeridinin sonunda, ikinci araba piste takılırken ilk arabanın yarışı bitmesine izin veren harika bir tetikleme özelliği vardır.

Arkadaki güvenli bir mandal 180 cm. uzunluğunda bir yarış pisti oluşturmak için açılır ve dışarı çekilir.

Kullanılmayan araçlar pistin altındaki bölmelerde sergilenmeye devam eder ve harekete geçmeleri gerektiğinde kolayca yakalanabilir

Yön değiştiriciyi kullanarak araçları yeni bir meydan okuyucuyla yüzleşmek için kullanın veya daha uzun hareket için diğer Hot Wheels City

setlerine (ayrı satılır) bağlanabilen yollara gönderin.

Ürün Ölçüleri: 8.7 x 45.8 x 20.78 cm.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.