Hot Wheels Skate Parmak Kaykay Macerasına Başlangıç Seti Arcade Skatepark

₺999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Parmak kaykayı becerilerini, Hot Wheels Skate Parmak Kaykay Macerasına Başlangıç Seti’nde sergile!

Her set, havalı bir konum ve efsanevi Tony Hawk ile işbirliği yapılarak tasarlanmış özel bir parmak kaykay içerir. Yeni başlayanların kaykayı hissedebilmelerine yardımcı olmak için sette bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı da bulunur. Setler, kayılacak raylar, 360 rampaları ve harika alanlar içerir.

Efsanevi Tony Hawk ile iş birliği yapılarak tasarlanan Hot Wheels Skate Parmak Kaykay Macerasına Başlangıç Seti ile epik bir kaykay macerası yaşa! Her set tamamen kurulu halde, özel bir parmak kaykay ve akrobatik hareketler ve numaralar sırasında çocukların parmaklarının doğru yerde ve güvende olmasına yardım eden çıkarılabilir kaykay ayakkabıları ile gelir.

Setler, oyun deneyiminin tamamını eğlenceli ve heyecanlı hale getiren kayılacak raylara, dönüştürülebilir rampalara ve göz alıcı renklere sahiptir. Çocuklar, yeni numaralar yapılabilecek ve benzersiz engeller içerecek devasa bir kaykay alanı oluşturmak için setleri birbirine ekleyebilir. 5 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediye seçimidir.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Ürünün; Arcade Skatepark, Donut Skatepark ve Stadium Skatepark olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; 1 Hot Wheels Skate Seti, 1 özel Hot Wheels Skate parmak kaykayı ve 1 çift Hot Wheels Skate kaykay ayakkabısı bulunmaktadır.

 
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101MATHGT91AS
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001417302
Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.