Hot Wheels Skate 2'li Parmak Kaykay ve Kutu Seti Winter Grind HVK77

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Hot Wheels Skate 2'li Parmak Kaykay ve Kutu Seti Winter Grind HVK77
Hot Wheels Skate 2'li Parmak Kaykay ve Kutu Seti Winter Grind HVK77
Hot Wheels Skate 2'li Parmak Kaykay ve Kutu Seti Winter Grind HVK77
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101MATHTP10WG
Barkod 2220001427479
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek
Marka Hot Wheels

Hot Wheels Skate 2’li Parmak Kaykay ve Kutu Seti ile kaykaylarınızı yanınızda taşıyın.

Sakız kutusu şeklindeki bu kutuda 2 adet kullanıma hazır parmak kaykayı ve bir çift kaykay ayakkabısı saklanabilir. 

Aromalı kutuları açın!

Sevimli grafikler ile süslü kutular, sakız kutusundan ilham alınarak tasarlanmıştır. Kutunun içinde uyumlu grafikler ve renklerle süslü 2 adet özel kaykay ve bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı bulunur. Bu kompakt kutular, her yerde kaykay yapmayı kolaylaştırır ve eğlenceyi devam ettirir. Kaykay hayranları, farklı 'aromaların' hepsini koleksiyona eklemek isteyebilir.

Kaykay seti ile enfes kaykay numaralarınızı sergileyin! Setlerin temalarında popüler sakız aromalarından ilham alınmıştır.

Her kutu, sakız kutusu tasarımıyla içindekileri gizler. Her kutuda 2 adet özel Hot Wheels Skate parmak kaykayı ve bir çift kaykay ayakkabısı bulunur. Kutu, kolayca her yere taşınabilir. Çıkarılabilir kaykay ayakkabıları Hot Wheels Skate parmak kaykaylarının tümüyle kullanılabilir. Temaya göre tavşancık ayakkabıları, muz ayakkabılar ve bot gibi havalı tarz ve tasarımlara sahip ayakkabılar bulunur. 5 yaş ve üzeri çocuklar ile koleksiyoncular için harika bir hediyedir.

Çocukların birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlar oynamasına ayrıca keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olur. Onların koleksiyon merakını destekler. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Ürünün; Fruit Explosion, Winter Grind, Fire and Spice ve Banana Licious olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; 2 adet özel Hot Wheels Skate parmak kaykayı ve 1 çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı bulunan 1 adet Hot Wheels Skate Aromalı Kutu bulunmaktadır.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.