Hot Wheels RacerVerse Marvel 2 Araçlı Pist Seti HPL34

₺3.399,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHPL34
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735162055

Hot Wheels Racerverse Spider-Man ve Black Panther, süper heyecan verici Hot Wheels Racerverse Spider-Man pist setinde çok turlu bir yarışta kafa kafaya gidiyor.

Çocuklar, dahil olan Hot Wheels Racerverse die cast Spider-Man ve Black Panther araçlarını bir döngüden ve virajlardan beş kez hızla fırlatır. Birincilik zaferi garantilerken, ikincilik köprü çöktüğünde Doc Ock'un pençeleri tarafından pistten düşürülür!

Hain Doc Ock'tan kimin kaçacağını görmek için Hot Wheels Racerverse Spider Man'in Ağ Atma Yarış Pisti çevresinde Spider-Man ve Black Panther ile yarışın!

Çocuklar yarış arabalarını çarpma rampalarına doldurur, ardından onları parkurda beş kez yakınlaştırmaya gönderir. Bitiş çizgisine ilk varan zaferi ilan ederken, ikinci sıra Doc Ock'ın hareketli pençeleri tarafından yere serilir!

Hot Wheels RacerVerse, Spider-Man ve Black Panther'i Hot Wheels pistlerinde kullanım için optimize edilmiş bir die cast arabanın direksiyonuna koyuyor.

Parkur parçaları, açık uçlu oyun ve macera için diğer Hot Wheels parkurlarıyla uyumludur. Set, kolay saklama için toplanır. Ek setler ayrı satılır.

Kutu içerisinde; Sticker, Spider-Man ve Black Panther'den ilham alan iki Hot Wheels RacerVerse aracı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.