Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti HTN80

₺1.799,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHTN80
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735195114

Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti, su fışkırtan yenilikçi tüneliyle renk değişimini ileriye taşıyor!

Çocuklar sete dahil olan Hot Wheels renk değiştiren arabayı girişe kadar sürüp kendilerinin çalıştırabileceği asansör ile en üst kata çıkarabilir. Arabayı dönen araba yıkama tüneline sürün, ılık suyla yıkanmasını bekleyin ve süslemelerin anında değişmesini izleyin. Arabayı rampadan aşağı sürüp araba yıkama makinesinden geçirin ve iyice temizleyin. Son olarak arabaya soğuk su dökülen istasyonda arabanın orijinal renklerine dönüşünü seyredin. Eğlenceyi dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Hot Wheels Şehri Oto Yıkama ile renk değişimi eğlencesini doya doya yaşayın! Çocuklar, sete ılık ve buz gibi soğuk suyla temas edince renk değiştiren 1 Hot Wheels renk değiştiren arabayı setteki yenilikçi araba yıkama tüneline sürebilir. Araba tüneldeyken depoyu çok sıcak suyla doldurun ve süslemelerin renk değiştirmesini izleyin. Araba yıkama makinesi ve oyuncak süpürge gibi havalı ayrıntılara sahip bu pistle arabanızı gerçekten yıkatıyormuş gibi hissedin. Renkleri orijinal haline geri döndürmek için arabayı soğuk su deposuna daldırmayı unutmayın. Çocuklar, arabanın belirli bölgelerine su sıçratarak veya yarısını suya batırarak yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilir. Pratik su tepsileri, çocuklar etrafı dağıtmadan eğlenebilsin diye suyun dökülmesini engeller ve fazla suyu toplar.

Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler. Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels renk değiştiren araba bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 25,5 x 10 x 35,5 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.