Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecanı Pist Seti HPC07

₺1.899,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHPC07
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735155149

Hot Wheels ile yarış heyecanını katla!

Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecanı Pist Seti ile havalı bir şehirde yarış. Çocuklar, Hot Wheels arabalarını pist boyunca fırlatacak gökdelenin üzerinden ve etrafından dolaştıracak motorlu hızlandırıcıya yerleştirir. Araçlar pist kanatlarından süratle geçerken ışıklar titreşiyormuş gibi bir etki yaratır. Motorlu hızlandırıcı, arabaları yarıştırmaya devam eder. Heyecanı ve epik bir çarpışma potansiyelini artırmak için daha fazla araba ekleyebilirsiniz.

Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecanı Pist Seti'nin neon temalı pistinde yarışmak çok eğlenceli! Set ile birlikte gelen Hot Wheels arabayı setin motorlu hızlandırıcısına yerleştirin, üç renkli bir piste fırlatın ve gökdelenin üstünden ve etrafından dolaştırın. Seti katlayarak kolayca ve zahmetsizce saklayabilirsiniz. Gökdelenin içindeki ve motorlu hızlandırıcının üzerindeki özel yuvalarda 1:64 ölçekli ek arabalar saklayın. 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler. Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlayıp koleksiyon meraklarını arttırır.

Kutu içerisinde; Hot Wheels pist seti ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araba dahildir.

Ürün; 2 x 1,5V D LR20 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Kutu ölçüsü: 33 x 9 x 40,5 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.