Hot Wheels Monster Trucks Arenada Yarı Final Setleri HNB93

₺999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101MATHNB92A
Marka Hot Wheels
Karakter Hot Wheels
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 2220001404272

Çocuklar, Hot Wheels Monster Trucks Arenada Yarı Final Setleri ile çarpma ve yıkımın gücünü hissedebilir.

Çocuklar aracı özel çarpma noktalarına isabet ettirdiğinde setin tabanı hareket ederek ve titreyerek uyarı hissi oluşturur.

Böylece, çocuklar seti keşfedebilir. Her sette bir adet Hot Wheels Monster Truck ve iki adet hurda araba yer alır.

Setler, diğer setlere bağlanarak destansı bir Monster Trucks arenası oluşturabilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hot Wheels Monster Trucks Arenada Yarı Final Setleri ile çarpışmalarla dolu muhteşem görevlerin üstesinden gelin.

Her set özel bir Hot Wheels Monster Truck karakteri temasına sahiptir ve kutudan çıkarır çıkarmaz çarpma ve çarpışma dolu maceralara başlayabilmeniz için 1:64 ölçekli bir model içerir.

Özel çarpma noktaları çocuklara mücadeleyi kazanmak için Monster Truck araçlarıyla nereye hedefleyeceklerini gösterir.

Hızlı ve kolayca yeniden kurulabilir. Yıkımın derecesini artırmak için tribüne yerleştirilebilecek iki hurda araba sete dahildir.

Çocuklar, setlerini diğer Hot Wheels Monster Trucks setlerine bağlayarak enerjiyle dolup taşan bir Hot Wheels Monster Trucks Muhteşem Çarpışma Arenası dünyası oluşturabilir.

4 yaş ve üzeri çocuklar sete bayılacaktır. (Diğer setler ayrı olarak satılır.)

Ürün ölçüsü: 30 x 29 x 30 cm

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.