Hot Wheels Dikey Yarış Heyecanı Oyun Seti HMB15

₺1.399,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHMB15
Marka Hot Wheels
Karakter Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735123162

Altmış santimden daha uzun olan Hot Wheels® Vertical-8 Jump pist seti, akrobasi ve yarış için iki farklı yola sahiptir.

Çocuklar, büyük bir finişle bir yakalama kupasına inmeden önce, iki akrobasi atlayışıyla dikey bir U dönüşü veya 8 rakamı yolu arasında seçim yapmak için manuel yönlendiriciyi çeviriyor.

1 Hot Wheels® araç içerir ve diğer setlere bağlanır. İlave setler ayrı olarak satılır ve mevcudiyet durumuna bağlıdır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Hot Wheels® Action Vertical-8 Jump pist setinde yarışmak ve akrobasi yapmak için her biri kendine özgü özelliklere sahip 2 farklı yoldan birini seçin.

​Çarpma rampasını yüklemeden ve birlikte verilen Hot Wheels® arabasını 2 fitten daha uzun bir piste göndermeden önce saptırıcıyı ayarlayın.

​Bir yol, arabayı dolambaçlı bir rakam olan 8'den geçirirken, diğeri onu, pistin ortasında 2 akrobasi atlayışı olan U şeklindeki bir dış raydan gönderir.

​Palet bağlantı noktaları, çocukların uzun süreli yarış ve akrobasi için onu diğer pist yapılarına bağlamasına olanak tanır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.